2017-09-16 19:41:01
16.09.2017 в м. Кропивницький пройшли перші дві гри суперфінальної серії чемпіонату України по софтболу між командами «СДЮШОР-2» Кіровоградська обл. та «Західний Вогонь» м. Рівне
 
Результати ігор
                                      
«СДЮШОР-2»  - «Західний Вогонь»
10 - 12;  11 - 4;


2017-09-16 14:04:31
В м. Львів з 12 по 14 вересня 2017 року пройшли фінальні ігри чемпіонату України з софтболу серед дівчат.
 
Перший етап
 
КОМАНДИ 1 2 3 4 5 РІО Очки Місце
1. Збірна команда
Кіровоградської обл.
Х 23-5
2
15-12
2
21-6
2
  9-10
    1
 68 - 33 I
2. «East Side» КБА
Донецька обл.
6-21
1
Х 16-6
2
19-18
2
11-2
2
 52 - 47 7 II
3. Збірна команда
Рівненської обл.
12-15
1
6-16
1
Х 23-5
2
24-4
2
 65 - 40 6 III
4. «Галичанка»
Львівська обл.
0-34
1
18-19
1
5-23
1
Х 29-11
2
57 - 76 5 IV
5. ДЮСШ «Дарниця»
Молекули
Київська обл.
10-9
2
2-11
1
4-24
1
11-29
1
Х 27 - 53 5 V


 
Другий етап

Гра за 3 – 4 місце
Збірна команда Рівненської обл. - «Галичанка» Львівська обл.
13 : 3

Гра за 1 – 2 місце
Враховується результат першого етапу
21 : 6

Збірна Кіровоградської обл. –  «East Side» КБА Донецька обл.
10 : 14
 
Турнірне положення
 
1.  Збірна Кіровоградської обл.
2. «East Side» КБА Донецька обл.
3. Збірна команда Рівненської обл.
4. «Галичанка» Львівська обл.
5.  ДЮСШ «Дарниця» Молекули Київська обл.


2017-09-13 19:19:07
Результати чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «А»
III з’їздний тур (08-10.09.2017р.) м. Кропивницький

 
1. "Західний Вогонь" м. Рівне;
2. "ОСДЮШОР - 2" Кіровоградська область;
3. "НІКА" Луганська область;
4. "КЗ ОСДЮШОР - 2" Кіровоградська область.
 
08.09.2017 року
10.00   "ОСДЮШОР - 2" - "НІКА"  0-8;
12.00   "НІКА" - "ОСДЮШОР - 2"  7-0;
14.00  "КЗ ОСДЮШОР - 2"  - "Західний Вогонь"  0-12;
16.00   "Західний Вогонь" - "КЗ ОСДЮШОР - 2"  11-2;             
 
09.09.2017 року
10.00   "НІКА" - "Західний Вогонь"   5-2;                  
12.00   "Західний Вогонь" - "НІКА"  2-5;
14.00   "ОСДЮШОР - 2" -  "КЗ ОСДЮШОР - 2"  10-0;                               
16.00   "КЗ ОСДЮШОР - 2" - "ОСДЮШОР - 2"  3-19;
10.09.2017 року
10.00  "ОСДЮШОР - 2" - "Західний Вогонь" 7-6;
12.00  "Західний Вогонь" - "ОСДЮШОР - 2" 3-4;
14.00  "КЗ ОСДЮШОР - 2"  - "НІКА"  2-10;     
16.00  "НІКА" - "КЗ ОСДЮШОР - 2"  15-0;

В супер-фінал вийшли команди «Західний Вогонь» м. Рівне та «ОСДЮШОР-2» Кіровоградська обл.
 
СТК ФБСУ


2017-09-11 22:28:49
Розклад ігор чемпіонату України з софтболу U-13 м.Львів
 
1. Львівська область.
2. Рівненська область.
3. «East Side» КБА. Донецька область.
4. ДЮСШ «Дарниця» Малекули. Київська область.
5. Кіровоградська область.
 
12.09.2017 (вівторок)
11.00   «East Side» КБА - Львівська область.
13.00   Кіровоградська область - «East Side» КБА.
15.00   ДЮСШ «Дарниця» Малекули - Рівненська область.
17.00   Львівська область - ДЮСШ «Дарниця» Малекули.
 
13.09. 2017 (середа)
10.00   Львівська область - Рівненська область.
12.00   «East Side» КБА - ДЮСШ «Дарниця» Малекули.
14.00   Рівненська область - Кіровоградська область.
16.00   Кіровоградська область - Львівська область.
 
14.09.2017 (четвер)
09.00   Рівненська область - «East Side» КБА.
11.00   ДЮСШ «Дарниця» Малекули - Кіровоградська область.
13.00   Гра за 3 - 4 місце
15.00   Гра за 1 - 2 місце. Враховується результат групового етапу.


2017-09-08 20:47:13
РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ
чемпіонату України з бейсболу серед кадетів (U15)
 
Група «А» Група «Б»
1. Збірна Кіровоградської області - I;
2. «Діамант» (м. Київ);
3. Збірна м. Миколаєва;
4. «ДЮСШ Україна-Ворони» (м. Суми);
5. Збірна Київської області - I.
1. Збірна Рівненської області;
2. Збірна Кіровоградської обл.- II;
3. Збірна Київської області - II;
4. Збірна Чернівецької області.

19.09.2017 року
08.30 – («Діамант» – Збірна Київської області - I);
10.45 – ( Збірна м. Миколаєва – «ДЮСШ Україна-Ворони»);
13.00 – Збірна Кіровоградської області - I -  «Діамант»;
15.15 – Збірна Рівненської області - Збірна Чернівецької області;
17.30 – Збірна Кіровоградської обл.- II - Збірна Київської області - II;
«Діамант»- «дабл-хедр»

20.09.2017 року
08.30 – Збірна Рівненської області - Збірна Кіровоградської обл.- II;
10.45 – Збірна Київської області - II - Збірна Чернівецької області;
13.00 – «Діамант» - Збірна м. Миколаєва;                                                      
15.15 – Збірна Кіровоградської області - I - «ДЮСШ Україна-Ворони»;
17.30 – Збірна Київської області - I - Збірна м. Миколаєва;                                                      
* Збірна м. Миколаєва - «дабл-хедр»

21.09.2017 року
08.30 – «ДЮСШ Україна-Ворони» -  Збірна Київської області - I;                              
10.45 – Збірна м. Миколаєва - Збірна Кіровоградської області - I;                                
13.00 – «ДЮСШ Україна-Ворони» - «Діамант»;                                
15.15 – Збірна Київської області - II - Збірна Рівненської області;
17.30 – Збірна Чернівецької області - Збірна Кіровоградської обл.- II;
* «ДЮСШ Україна-Ворони - «дабл-хедр»

22.09.2017 року
08.30 – Збірна Київської області - I - Збірна Кіровоградської області - I;                                
10.45 – IV A – IV B (гра за 7-8 місце);
13.00 – III A – III B (гра за 5-6 місце);
15.15 – II A – II B (гра за 3-4 місце);
17.30 – I A – I B (гра за 1-2 місце)
Збірна Кіровоградської області- I і Збірна Київської області - I - «дабл-хедр»
                                                       
СТК ФБСУ


2017-09-06 17:56:23
Європейська Асоціація Софтбольних Тренерів надає унікальну можливість для всіх гравців та тренерів з софтболу - ESCA Camp 2017.

Опис семінару можна завантажити за посланням, крім того переглянути деталі та зареєструватися на семінар можна на офіційному сайті - http://coaches.europeansoftball.org/articles/detail/495.