2019-06-06 20:06:22
Розклад змагань
фінальної частини чемпіонату України з бейсболу серед юнаків U12
(11 – 14.06.2019 року) м. Чорноморськ
 
Група «А» Група «Б»
Збірна команда Кіровоградської обл.-I Збірна команда м. Києва
Збірна команда Кіровоградської обл.-II Збірна команда Київської обл.
Збірна команда Сумської обл. «Десант» м. Миколаїв
«Одеські моряки» м. Одеса Збірна команда Одеської обл.

                                              
11.06.2019 року
 
10.00  Збірна команда Кіровоградської обл.-I – «Одеські моряки» м. Одеса
12.00  Збірна команда м. Києва – Збірна команда Одеської  обл.
14.00  Збірна команда Кіровоградської  обл.-II – Збірна команда Сумської обл.
16.00  Збірна команда Київської обл. – «Десант»
 
12.06.2019 року
 
10.00  Збірна команда Сумської обл. – Збірна команда Кіровоградської обл.-I
12.00  «Десант» – Збірна команда м. Києва
14.00  «Одеські моряки» м. Одеса – Збірна команда Кіровоградської обл.-II
16.00  Збірна команда Одеської  обл. – Збірна команда Київської обл.
 
13.06.2019 року
 
10.00   Збірна команда Кіровоградської обл.-I – Збірна команда Кіровоградської обл.-II
12.00  Збірна команда м. Києва – Збірна команда Київської обл.
14.00  Збірна команда Сумської обл. - «Одеські моряки» м. Одеса
16.00  «Десант» – Збірна команда Одеської  обл.
 
14.06.2019 року
 
10.00  А 1 -  Б 1
12.00  А 2 – Б 2
14.00  А 3 – Б 3
16.00  А 4 – Б 4


2019-06-04 13:17:31
Розклад змагань
II з’їздного туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «А»
07 – 09.06.2019 року м. Кропивницький
 
1. «Західний Вогонь» м. Рівне
2. «ОСДЮШОР-ОШВСМ» м. Кропивницький
3. «НІКА» Луганська обл.
4. «Пантери-EAST SIDE» Донецька обл.
                                              
07.06.2019 року
 
12:00   «НІКА» - «Пантери-EAST SIDE»   
13:30   «Пантери-EAST SIDE» - «НІКА»
15:00   «Західний Вогонь» - «ОСДЮШОР-ОШВСМ»
17:00   «ОСДЮШОР-ОШВСМ» - «Західний Вогонь»
 
08.06.2019 року
12:00   «Західний Вогонь» - «Пантери-EAST SIDE»   
13:30   «Пантери-EAST SIDE» - «Західний Вогонь»
15:00   «ОСДЮШОР-ОШВСМ» - «НІКА»
17:00   «НІКА» - «ОСДЮШОР-ОШВСМ»
                                           
09.06.2019 року
 
09:00   «НІКА» - «Західний Вогонь»   
11:00   «Західний Вогонь» - «НІКА»
13:00   «Пантери-EAST SIDE» - «ОСДЮШОР-ОШВСМ»
14:30   «ОСДЮШОР-ОШВСМ» - «Пантери-EAST SIDE»


2019-06-02 20:27:42
Результати першого (перенесений) туру Чемпіонату України з бейсболу, Дивизіон "Б"

Західна група
 
"Соколи-ОДЮСШ "Спартак" - "East Side"

11 - 1; 21 - 11;


2019-05-26 19:52:27
Результати другого туру Чемпіонату України з бейсболу, Дивизіон "А"

«Біотехком - КНТУ» - «АТМА»

14 - 0; 16 - 0; 10 - 0;
 
«Західний Вогонь - «Біотехком - СДЮШОР-2»
 
7 - 8; 6 - 3; 7 - 6;


2019-05-26 19:50:28
Результати шостого (перенесений) туру Чемпіонату України з бейсболу, Дивизіон "Б"
 
Північно-східна група
 
"Poltava Wild Hogs" - "Ворони"
 
0 - 20; 17 - 7; 


2019-05-19 21:15:46
В м. Києві з 16 по 19 травня 2019 року пройшли фінальні ігри чемпіонату України з бейсболу серед юніорів.

Перший етап

ГРУПА «А»
КОМАНДИ 1 2 3 РІО ОЧКИ МІСЦЕ
 1. Збірна команда Кіровоградської обл. x 21-2
2
16-0
2
37 - 2 4 1
2. «Десант» м. Миколаїв 2-21
1
x 16-1
2
18 - 22 3 2
3. Збірна команда м. Києва 0-16
1
1-16
1
x 1 - 32 2 3

ГРУПА «Б»
КОМАНДИ 1 2 3 РІО ОЧКИ МІСЦЕ
1. Збірна команда Рівненської обл. x 10-0
2
28-2
2
38 - 2 4 1
2. Збірна команда Київської обл. 0-10
1
x 23-3
2
23 - 13 3 2
3. Збірна команда Чернівецької обл. 2-28
1
3-23
1
x 5 - 51 2 3
 
Другий етап

Гра за 5 – 6 місце
Збірна команда м. Києва - Збірна команда Чернівецької обл.
9 - 19; 5 - 10;

Полуфінал
«Десант» м. Миколаїв - Збірна команда Рівненської обл.
0 - 13

Збірна команда Київської обл. - Збірна команда Кіровоградської обл.
1 - 11

Гра за 3 – 4 місце
«Десант» м. Миколаїв -  Збірна команда Київської обл.
19 - 20

Фінал  
Збірна команда Кіровоградської обл. - Збірна команда Рівненської обл.
15 - 0

Турнірне положення
1. Збірна команда Кіровоградської обл.
2. Збірна команда Рівненської обл.
3. Збірна команда Київської обл.
4. «Десант» м. Миколаїв
5. Збірна команда Чернівецької обл.
6. Збірна команда м. Києва