2020-08-30 22:05:59
В м. Кропивницькому з 28 по 30 серпня 2020 року пройшли ігри ІІ з’їздного туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «А»
 
28.08.2020
«Пантери-East Side» - «СДЮШОР-ОШВСМ» 1-9
«СДЮШОР-ОШВСМ» - «Пантери-East Side» 12-2
«НІКА» - «Західний Вогонь» 4-11
«Західний Вогонь» - «НІКА» 13-6
 
29.08.2020
«НІКА» - «Пантери-East Side»24-1
«Пантери-East Side» - «НІКА» 7-14
«Західний Вогонь» - «СДЮШОР-ОШВСМ» 16-11
«СДЮШОР-ОШВСМ» - «Західний Вогонь» 3-11
 
30.08.2020
«Західний Вогонь» - «Пантери-East Side» 23-4
«Пантери-East Side» - «Західний Вогонь» 1-11
«СДЮШОР-ОШВСМ» - «НІКА» 15-5
«НІКА» - «СДЮШОР-ОШВСМ» 11-10

 

2020-08-30 22:04:13
Результати шостого туру чемпіонату України з бейсболу, Дивізіон «Б», II підгрупа

«Дельфіни» - «Десант»
2 - 12; 3 - 13;

«Бомберс» - «Одеські моряки»
13 - 10; 10 - 18;


2020-08-30 22:03:59
Результати дев’ятого туру чемпіонату України з бейсболу, Дивізіон «Б», І підгрупа

«Вест Сайт» - «Ураніум»
10 - 5; 4 - 6;


2020-08-30 22:03:10
Результати сьомого туру чемпіонату України з бейсболу, Дивізіон «А»
 
«Біотехком - КНТУ» - «Соколи-ОДЮСШ «Спартак»
29 - 0; 38 - 0; 13 - 0;

«Біотехком - СДЮШОР-2» - «АТМА»
6 - 11; 14 - 13; 16 - 19;


2020-08-26 00:24:02
Розклад змагань
II з’їздного туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «А»
28-30.08.2019 року м. Кропивницький
 
1. «Західний Вогонь» м. Рівне
2. «СДЮШОР-ОШВСМ» м. Кропивницький
3. «НІКА» Луганська обл.
4. «Пантери-EAST SIDE» Донецька обл.
 
 
28.08.2020
10:00 «Пантери-East Side» - «СДЮШОР-ОШВСМ»
12:00 «СДЮШОР-ОШВСМ» - «Пантери-East Side»
14:00 «НІКА» - «Західний Вогонь»
16:00 «Західний Вогонь» - «НІКА» 

29.08.2020
10:00 «НІКА» - «Пантери-East Side»
12:00 «Пантери-East Side»  - «НІКА»
14:00 «Західний Вогонь» - «СДЮШОР-ОШВСМ»
16:00 «СДЮШОР-ОШВСМ» - «Західний Вогонь»
 
30.08.2020
10:00 «Західний Вогонь» - «Пантери-East Side»
12:00 «Пантери-East Side» - «Західний Вогонь»
14:00 «СДЮШОР-ОШВСМ» - «НІКА»
16:00 «НІКА» - «СДЮШОР-ОШВСМ»


2020-08-23 19:01:10
Результати шостого туру чемпіонату України з бейсболу, Дивізіон «А»

«Соколи-ОДЮСШ «Спартак» - «АТМА»
(ігри перенесені на 26-27.09.2020, рішення СТК ФБСУ № 25)

«Західний Вогонь-ОШВСМ» - «Біотехком - СДЮШОР-2»
8 - 5; 8 - 7; 2 - 15;