2019-10-09 12:53:45
Розклад змагань Кубку України з софтболу
11-13.10.2019 року м. Кропивницький
 

Група «А»  

Група «В»

1. «Західний Вогонь» (м. Рівне) 
2. «ОСДЮШОР-ОШВСМ» (Кіровоградська обл.)
3. «НІКА» (Луганська обл.) 
1. «Пантери-EAST SIDE» (Донецька обл.)
2. «Україна» (м. Суми)
3. Збірна Львівської обл.
 
11.10.19
гра 1. 10:00  В3-В1 Збірна Львівської обл.- «Пантери-EAST SIDE»
гра 2. 12:00 А1-А2 «Західний Вогонь» - «ОСДЮШОР-ОШВСМ»
гра 3. 14:00 А3-А1 «НІКА» - «Західний Вогонь»
гра 4. 12:30 В1-В2 «Пантери-EAST SIDE» - «Україна» - поле №2
гра 5. 16:00 А2-А3 «ОСДЮШОР-ОШВСМ» - «НІКА»
 
12.10.19
гра 6. 10:00 В2-В3 «Україна» -Збірна Львівської обл.
                                                       
Далі згідно становища у підгрупах
гра 7. 12:00 А3-А4 (переможець підгупи В)
гра 8. 14:00 В2-В3 - програвший 6 місце
гра 9. 16:00 А1-А2 (переможець до суперфіналу)
 
13.10.19
гра 10. 10:00 L9-W7 (програвший - 3 місце, переможець до суперфіналу)
гра 11. 12:00 L7-W8 (програвший - 5 місце, переможець 4 місце)
гра 12. 14:00 W9-W10 (Суперфінал)
 
W - переможець
L - програвший


2019-10-06 18:42:33
Розклад змагань розіграшу Кубку України

Фінал (12-13/19-20.10.2019)*
"Біотехком-СДЮШОР-2"  - "Біотехком-КНТУ"
 
* Фінал - проводиться до трьох перемог.


2019-10-06 18:42:05
Результати 1/2 Кубку України з бейсболу

"Вест Сайд" - "Біотехком-КНТУ"
0 - 17; 0 - 26;

"Біотехком-СДЮШОР-2" - "Атма"
4 - 5; 6 - 0; 5 - 3;


2019-10-06 18:41:06
В м. Київ (Пуща-Водиця) з 04 по 06 жовтня 2019 року пройшов другий етап (фінал) чемпіонату України з софтболу серед дівчат

05.10.2019 року
Збірна команда Рівненської обл. - Збірна  команда Київської обл.  
11 - 1

Збірна команда Рівненської обл. - Збірна команда Кіровоградської обл.  
6 - 2

Збірна команда Кіровоградської обл. - «EAST SIDE» Донецька обл.  
10 - 0

06.10.2019 року
Збірна  команда Київської обл. - Збірна команда Кіровоградської обл.  
5 - 1

«EAST SIDE» Донецька обл. - Збірна команда Рівненської обл.  
3 - 9

Збірна  команда Київської обл. - «EAST SIDE» Донецька обл.  
16 - 3
 
Команди І Пер Пор РІО О М
Збірна команда
Рівненської обл.
6 6 0 63 - 11 12 І
Збірна команда
Київської обл.
6 4 2 55 - 26 10 ІІ
Збірна команда
Кіровоградської обл.
6 2 4 40 - 41 8 ІІІ
«East Side»
Донецька обл.
6 0 6 8 - 88 6  IV
 
Турнірне положення
1. Збірна команда Рівненської обл.
2. Збірна команда Київської обл.    
3. Збірна команда Кіровоградської обл.
4. Збірна команда Донецької обл.


2019-10-02 18:51:54
Розклад змагань
фінальної частини чемпіонату України з софтболу серед дівчат U13
(04 – 06.10.2019року) м. Київ (Пуща-Водиця, вул. Лісна, 28 - стадіон с/ш №104)
 
1. Збірна команда Рівненської обл.
2. Збірна  команда Київської обл.
3. Збірна команда Кіровоградської обл.
4. «EAST SIDE» Донецька обл.

05.10.2019 року
13:00 – 14:30  Збірна команда Рівненської обл. - Збірна  команда Київської обл.
14:45 – 16:15  Збірна команда Рівненської обл. - Збірна команда Кіровоградської обл.
16:30 – 18:00  Збірна команда Кіровоградської обл. - «EAST SIDE» Донецька обл.

06.10.2019 року
10:00 – 11:30  Збірна  команда Київської обл. - Збірна команда Кіровоградської обл.
11:45 – 13:15  «EAST SIDE» Донецька обл. - Збірна команда Рівненської обл.
13:30 – 15:00  Збірна  команда Київської обл. - «EAST SIDE» Донецька обл.


2019-09-29 17:35:41
Розклад змагань розіграшу Кубку України

1/2 (05-06.10.2019)
"Вест Сайд" - "Біотехком-КНТУ"
"Біотехком-СДЮШОР-2" - "Атма"