2020-09-13 19:37:55
В м. Кропивницький з 11 по 13 вересня 2020 року пройшли ігри ІІІ з’їздного туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «А»
 
Результати ігор
 
11.09.2020 року
«НІКА» - «Пантери-EAST SIDE» 7 - 0
«Пантери-EAST SIDE» - «НІКА» 0 - 7
«Західний Вогонь» - «СДЮШОР-ОШВСМ» 10 6
«СДЮШОР-ОШВСМ» - «Західний Вогонь» 12 5

12.09.2020 року
«Західний Вогонь» - «Пантери-EAST SIDE» 23 - 4
«Пантери-EAST SIDE» - «Західний Вогонь» 1 - 17
«СДЮШОР-ОШВСМ» - «НІКА» 5 - 4
«НІКА» - «СДЮШОР-ОШВСМ» 0 - 7

13.09.2020 року
«Пантери-EAST SIDE» - «СДЮШОР-ОШВСМ 5 - 19
«СДЮШОР-ОШВСМ» - «Пантери-EAST SIDE» 12 - 1
«НІКА» - «Західний Вогонь» 8 - 7
«Західний Вогонь» - «НІКА» 4 - 22


2020-09-10 14:28:43
Розклад змагань ІІІ з’їздного туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «А»
11-13.09.2020 року, м. Кропивницький
(селище Нове, вул. Металургів, 36, Оздоровчо-спортивний комплекс «Юність»)

 
1. «Західний Вогонь» м. Рівне
2. «СДЮШОР-ОШВСМ» м. Кропивницький
3. «НІКА» Луганська обл.
4. «Пантери-EAST SIDE» Донецька обл.

11.09.2020 року
10:00 «НІКА» - «Пантери-EAST SIDE»
12:00 «Пантери-EAST SIDE» - «НІКА»
14:00 «Західний Вогонь» - «СДЮШОР-ОШВСМ»
16:00 «СДЮШОР-ОШВСМ» - «Західний Вогонь»

12.09.2020 року
10:00 «Західний Вогонь» - «Пантери-EAST SIDE»
12:00 «Пантери-EAST SIDE» - «Західний Вогонь»
14:00 «СДЮШОР-ОШВСМ» - «НІКА»
16:00 «НІКА» - «СДЮШОР-ОШВСМ»

13.09.2020 року
10:00 «Пантери-EAST SIDE» - «СДЮШОР-ОШВСМ»
12:00 «СДЮШОР-ОШВСМ» - «Пантери-EAST SIDE»
14:00 «НІКА» - «Західний Вогонь»
16:00 «Західний Вогонь» - «НІКА»


2020-09-06 20:01:33
Результати восьмого туру чемпіонату України з бейсболу, Дивізіон «А»
 
 «Західний Вогонь-ОШВСМ» - «Біотехком-КНТУ»
0 - 9; 3 - 13; 2 - 19;

«Біотехком-СДЮШОР-2» - «Соколи»
15 - 0; 15 - 0; 8 - 5;


2020-09-06 20:01:10
Результати другого туру (перенесений) чемпіонату України з бейсболу, Дивізіон «Б», II підгрупа

«Десант» - «Бомберс»
7 - 12; 21 - 1;


2020-09-06 20:00:11
В м. Суми з 05 по 06 вересня 2020 року пройшли ігри ІІІ з’їздного туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б»
 
Результати ігор

 
05.09.2020 року
09:00  «ОСДЮШОР-2» - «East Side» 19 4
11:00  «Західний Вогонь ОК ДЮСШ Колос» - «Леді Козак» 8
13:00  «Україна» - «East Side» 21 29
15:00  «ОСДЮШОР-2» - «Західний Вогонь ОК ДЮСШ «Колос» 13 20
17:00  «Україна» - «Леді Козак» 20

06.09.2020 року
09:00  «ОСДЮШОР-2» - «Україна» 18 11
11:00  «Леді Козак» - «ОСДЮШОР» 17 2
13:00  «Леді Козак» - «East Side» 13 - 6
15:00  «East Side» - «Західний Вогонь ОК ДЮСШ «Колос» 14
17:00  «Західний Вогонь ОК ДЮСШ «Колос» - «Україна» 2


2020-09-03 15:43:40
Розклад змагань III з’їздного туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б»
04-06.09.2020 року м. Суми
 
  1. «Леді Козак» Київська обл.
  2. «Західний Вогонь ОК ДЮСШ «Колос» м. Рівне
  3. «ОСДЮШОР-2» м. Кропивницький
  4. «East Side» Донецька обл.
  5. «Україна» м. Суми
 
05.09.2020 року
09:00   «ОСДЮШОР-2» - «East Side»
11:00   «Західний Вогонь ОК ДЮСШ Колос» - «Леді Козак»
13:00   «Україна» - «East Side»
15:00   «ОСДЮШОР-2» - «Західний Вогонь ОК ДЮСШ «Колос»
17:00   «Україна» - «Леді Козак»

 
06.09.2020 року
09:00   «ОСДЮШОР-2» - «Україна»
11:00   «Леді Козак» - «ОСДЮШОР»
13:00   «Леді Козак» - «East Side»
15:00   «East Side» - «Західний Вогонь ОК ДЮСШ «Колос»
17:00   «Західний Вогонь ОК ДЮСШ «Колос» - «Україна»