2018-09-26 18:58:51
В м. Києві  25 - 26 вересня 2018 року пройшли фінальні ігри чемпіонату України з софтболу серед кадеток.
 

Перший етап
 
КОМАНДИ 1 2 3 4 РІО Очки Місце
1. Збірна Рівненської та Кіровоградської обл. Х 15-0
2
25-0
2
16-1
2
56 - 1 6 I
2. «Леді Козак»
Київська обл.
0-15
1
Х 7-3
2
12-2
2
19 - 20 5 II
3. Збірна команда
Львівської обл.
0-25
1
3-7
1
Х 11-10
2
14 - 42 4 III
4. «EAST SIDE»
Донецької обл.
1-16
1
2-12
1
10-11
1
Х 13 - 39 3 IV

Другий етап

Гра за 3 – 4 місце
Збірна команда Львівської обл. - «EAST SIDE» Донецької обл.
6 : 5
 
Гра за 1 – 2 місце
Збірна Рівненської та Кіровоградської обл. - «Леді Козак» Київська обл.
11 : 0
 
Турнірне положення
1. Збірна Рівненської та Кіровоградської обл.
2. «Леді Козак» Київська обл.
3. Збірна команда Львівської обл.
4. «EAST SIDE» Донецької обл.


2018-09-23 22:18:31
Результати  1/8  Кубку України  з бейсболу
(перенесені ігри)
 
«East Vikings»  -  РОК ДЮСШ «Колос» Західний Вогонь-II

3 - 21;  7 - 17;


2018-09-23 15:05:27
Результати десятого тура Чемпіонату України  з бейсболу, Дивизіон "А"

«Біотехком-КНТУ» - «АТМА»
11 - 0;  14 - 0;  10 - 0;
                                           
«Західний Вогонь»  -  «Соколи»
13 - 0;  12 - 1;  13 - 2;


2018-09-22 15:34:00
22.09.2017 в м. Рівне пройшли перші дві гри суперфінальної серії чемпіонату України по софтболу між командами  «Західний Вогонь» м. Рівне  та «СДЮШОР-2» Кіровоградська обл.
 
Результати ігор
                                      
«Західний Вогонь» - «СДЮШОР-2»  

4 - 5;  14 - 4;


2018-09-21 18:48:45
Розклад проведення Чемпіонату України з софтболу серед кадетів (U-16)
24-26 вересня 2018 року м. Київ (вул. Вакуленчука, 1)
 
               1. Збірна команда Рівненської та Кіровоградської області
               2. Збірна команда Львівської області
               3. Леді КОЗАК Київська область
               4. EAST SIDE Донецька область
 
*24 вересня 2018 року (понеділок) -день приїзду
 
25 вересня 2018 року (вівторок)
 10:00 Леді Козак  - Збірна команда Львівської обл.
 12:00 Леді Козак  - EAST SIDE
 14:00 Збірна Рівненської та Кіровоградської обл. - Збірна Львівської обл.
 16:00 EAST SIDE - Збірна команда Рівненської та Кіровоградської обл.
 
26 вересня 2018 року (середа)
 10:00 Збірна Рівненської та Кіровоградської обл. - Леді КОЗАК
 12:00 Збірна Львівської обл. - EAST SIDE
 14:00 Гра за 3 місце (3-4)
 16:00 Фінал  (1-2)
 
  Загальні умови:
  - відстань від “дому” до пластини пітчера 12,19 м;
  - м`яч -12-ть дюймів;
  - не має особливих вимог для пітчера;
  - гра - 6 інінгів ( не більше 2 годин);
  - правило 2-х годин не використовується у фінальних іграх (Додаток 4).


2018-09-19 20:09:26
Розклад змагань розіграшу Кубку України з бейсболу 2018 року
 
                                       1. «Біотехком-КНТУ» (м. Кропивницький)*
                                       2. «Біотехком-СДЮШОР-2» (м. Кропивницький)*
                                       3. «Атма» Київська обл.*
                                       4. «Західний Вогонь» (м. Рівне)*
                                       5. «Соколи» (м. Чернівці)*
                                       6. «Вест Сайд» (м. Рівне)
                                       7. РОК ДЮСШ «Колос» Західний Вогонь-II (м. Рівне)   
                                       8. «Сумські Ворони» (м. Суми)
                                       9. «Дельфіни» (м. Чорноморськ)        
                                     10. «East Vikings»  (м. Харків)                     
                                     11. «Бомберс» (Дніпропетровська обл.)             
                                     12. «Poltava wild Hogs» (м. Полтава)  
                                     13. «East Side» (Донецька область)
 
*Місця цих команд визначиться після закінчення десятого туру ЧУ, Дивізіон «А» (22-23.09.2018)

1/8 (29-30.09.2018 року) 
І. «East Side»  -  4 місце Дивізіон «А»
II.  «Poltava wild Hogs»  -  5 місце Дивізіон «А»  
III. «Бомберс»  -  «Вест Сайд»
IV. «East Vikings»  -  РОК ДЮСШ «Колос» Західний Вогонь-II  
V. «Дельфіни»  -  «Сумські Ворони»  
 
1/4 (06-07.10.2018 року) 
VI.  Переможець пари (V)  -  1 місце Дивізіон «А»  
VII.  Переможець пари (IV)  -  2 місце Дивізіон «А»  
VIII. Переможець пари (III)  -  3 місце Дивізіон «А»  
IX. Переможець пари (II)  -  Переможець пари (I) 

1/2 (13-14.10.2018 року)
X. Переможець (IX)  -  Переможець (VI)  
XI. Переможець (VIII)  -  Переможець (VII)  
                           
Фінал (20-21/27-28.10.2018 року)       
Переможець (XI)  -  Переможець (X)