2018-04-27 16:55:08
Розклад змагань чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» - 2018 року
 

Північно-Східна група

Південна група

1. "Ворони" (м. Суми);
2. "East vikings"(м. Харків);
3. "Poltava Wild Hogs" (Полтавська обл.).

Перше коло

I тур (12-13.05.2018 року)
"Ворони" - "Poltava Wild Hogs"
II тур (02-03.06.2018 року)
"East vikings" - "Ворони"

III тур (23-24.06.2018 року)
"Ворони" - "East vikings"

Друге коло

IV тур (07-08.07.2018 року)
"East vikings" - "Poltava Wild Hogs"

V тур
(14-15.07.2018 року) 
"Poltava Wild Hogs" - "Ворони"

VI тур (04-05.08.2018 року)
"Poltava Wild Hogs" - "East vikings"
1. "Бомберс" (Дніпропетровська обл.);
2. "Десант" (Миколаївська обл.);
3. "Дельфіни" (м. Чорноморськ).

Перше коло

I тур (02-03.06.2018 року)
"Дельфіни" - "Бомберс"

II тур
(16-17.06.2018 року)
"Дельфіни" - "Десант"

III
тур (30.06.2018 року)
"Десант" - "Бомберс"

Друге коло

IV тур (21-22.07.2018 року)
"Бомберс" - "Десант"

V тур (28-29.07.2018 року)
"Десант" - "Дельфіни"

VI тур (04-05.08.2018 року)
"Бомберс" - "Дельфіни"


Західна група
                          
1. "Вест Сайд" (м. Рівне);
2. "РОК ДЮСШ «Колос»-Західний Вогонь-II" (м. Рівне);
3. "East Side" (Донецька обл.).

Перше коло

I тур (12.05.2018 року)
"Вест Сайд" - "East Side"

II тур (13.05.2018 року)
"East Side"  - "РОК ДЮСШ «Колос»-Західний Вогонь-II"  

III тур (02-03.06.2018 року)
"Вест Сайд" - "РОК ДЮСШ «Колос»-Західний Вогонь-II"  

Друге коло

IV тур (16.06.2018 року)
"РОК ДЮСШ «Колос»-Західний Вогонь-II"  - "East Side"

V тур (17.06.2018 року)
"East Side""Вест Сайд"  

VI тур (30.06.-01.07.2018 року)
"РОК ДЮСШ «Колос»-Західний Вогонь-II"  - "Вест Сайд".  

изначення місця та термінів проведення ігор за 7-9 місце, за вихід до фіналу 4-х та фінальних ігор за 1-4 місця буде визначено пізніше.



2018-04-23 17:57:09
Розклад проведення змагань відбіркового з’їздного туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга
29.04.2018 - 01.05.2018 року в м. Кропивницький

1. «Західний Вогонь» м. Рівне
2. «ОСДЮШОР-2» м. Кропивницький
3. «НІКА» Луганська обл.
4. «Пантери East Side» Донецька обл.
5. «Леді Козак» Київська обл.
6. Збірна Львівської області

29.04.2018 року
10.00 «Леді Козак» - «Західний Вогонь»
12.00 «Західний Вогонь» - Збірна Львівської області
14.00 «НІКА» - «Пантери East Side»
16.00 Збірна Львівської області - «Пантери East Side»
18.00 «ОСДЮШОР-2» - «НІКА»

30.04.2018 року
10.00 Збірна Львівської області - «ОСДЮШОР-2»
12.00 «ОСДЮШОР-2» - «Леді Козак»
14.00 «Леді Козак» - «НІКА»
16.00 «Західний Вогонь» - «Пантери East Side»
18.00 «НІКА» - «Західний Вогонь»

01.05.2018 року
09.00 «Західний Вогонь» - «ОСДЮШОР-2»
11.00 «Пантери East Side» - «ОСДЮШОР-2»
13.00 «Пантери East Side» - «Леді Козак»
15.00 «Леді Козак» - Збірна Львівської області
17.00 «НІКА» - Збірна Львівської області


2018-04-16 18:18:36
В м. Кропивницький з 13 по 15 квітня 2018 року пройшли фінальні ігри чемпіонату України з софтболу серед юніорів.
 

Перший етап
 
КОМАНДИ 1 2 3 4 РІО Очки Місце
1. Збірна команда
Кіровоградської обл.
Х 7-0
2
19-0
2
32-0
2
 58 - 0 6 I
2.          Збірна команда        
Рівненської обл.
0-7
1
Х 10-3
2
17-1
2
 27 - 11 5 II
3. «Леді Козак»
Київська обл.
0-19
1
3-10
1
Х 31-5
2
 34 - 34 4 III
4. Збірна команда
Донецької обл.
0-32
1
1-17
1
5-31
1
Х 6 - 80 3 IV
 
Другий етап

Гра за 3 – 4 місце

«Леді Козак» Київська обл. -  Збірна команда Донецької обл.
17:7
 
Гра за 1 – 2 місце

Збірна команда Кіровоградської обл. –  Збірна команда Рівненської обл
17 : 2
 
Турнірне положення
 
1.  Збірна команда Кіровоградської обл.
2.  Збірна команда Рівненської обл.
3. «Леді Козак» Київська обл
4.  Збірна команда Донецької обл.


2018-04-12 19:36:56
Розклад проведення чемпіонату України з софтболу серед юніорів (U19) на 2018 рік:
                                     
                                     
1. Збірна команда м. Рівне;
2. Збірна команда м. Кропивницький;
3. Збірна команда Київської області;
4. «East Side» (Донецька область).
                                                                               
                                                                  
(13.04.2018 року)
               
15.00    Збірна команда м. Рівне - «East Side»;
              
17.00    Збірна команда м. Кропивницький - Збірна команда м. Рівне
 
 
(14.04.2018 року)
              
12.00   Збірна команда м. Кропивницький - «East Side»;
              
14.00   «East Side» - Збірна команда Київської області;
              
15.30   Збірна команда Київської області - Збірна команда м. Кропивницький;
              
17.00  Збірна команда м. Рівне - Збірна команда Київської області
 
 
(15.04.2018 року)
                                                         
09.00  гра за III місцеIV місце
                                                   
11.00  Фінал: гра за I місцеII місце


2018-04-08 15:11:20
СУДДІВСЬКИЙ СЕМІНАР
11.04 - 14.04.2018 р.
м. Кропивницький
 
Голова оргкомітету та контактна особа: Профатілов С. [суддя ESF/СEB] (тел: 050 522 3454)
Інструктори: Болілий С. [суддя СЕВ]
 
11.04
12.00 Теоретичні заняття, бейсбол (теорія положень, переміщень, команд та жестів)
14.00 - 17.00 Суддівство ігор (бейсбол)
19.00 Аналіз суддівства гри.
 
12.04
09.00 Теоретичні заняття, бейсбол (переміщення та взаємодії при системі двох та трьох суддів)
11.00 - 14.00 Суддівство ігор (бейсбол)
16.00 Аналіз протоколів та суддівства гри.
 
13.04 
9.00 Теоретичні заняття
11.00 - 14.00 Суддівство ігор (бейсбол)
 
14.04
9.00 - … Суддівство ігор та підсумки проведеного семінару.
 
Усі практичні та теоретичні заняття, а також суддівство ігор з бейсболу, будуть проводитися на бейсбольному стадіоні «Діамант».

2018-04-02 17:52:11
Розклад проведення чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «А» на 2018 рік:
                                     
1. «Біотехком - КНТУ» (м. Кропивницький);
2. «Західний Вогонь» (м. Рівне);
3. «Біотехком - СДЮШОР-2» (м. Кропивницький);
4. «Соколи» (м. Чернівці);
5. «АТМА» (Київська обл.).
                                                                               
Перше коло
                                                                  
1 тур (28-29.04.2018 року)
«Західний Вогонь» - «АТМА»
«Біотехком - СДЮШОР-2» - «Соколи»
 
2 тур (05-06.05.2018 року)
«АТМА» - «Біотехком - СДЮШОР-2»
«Біотехком - КНТУ»  - «Західний Вогонь»
 
3 тур (12-13.05.2018 року)
«Біотехком - СДЮШОР-2» - «Біотехком - КНТУ»
«Соколи» - «АТМА»
 
4 тур (26-27.05.2018 року)
«Біотехком - КНТУ» - «Соколи»
«Західний Вогонь» - «Біотехком - СДЮШОР-2»
 
5 тур (23-24.06.2018 року)
«Соколи» - «Західний Вогонь»
«АТМА» - «Біотехком - КНТУ»
                                                                 
Друге коло
 
6 тур (18-19.08.2018 року)
«АТМА» -  «Західний Вогонь»
«Соколи» - «Біотехком - СДЮШОР-2»
 
7 тур (25-26.08.2018 року)
«Біотехком - СДЮШОР-2» - «АТМА»
«Західний Вогонь» - «Біотехком - КНТУ»
 
8 тур (08-09.09.2018 року)
«Біотехком - КНТУ» - «Біотехком - СДЮШОР-2»
«АТМА» - «Соколи»
 
9 тур (15-16.09.2018 року)
«Соколи» - «Біотехком - КНТУ»
«Біотехком - СДЮШОР-2» -  «Західний Вогонь».
 
10 тур (22-23.09.2018 року)
«Західний Вогонь»  -  «Соколи»
«Біотехком - КНТУ» - «АТМА»