2023-09-10 17:33:13
Результати V туру чемпіонату України з бейсболу, Вища ліга
«Ураніум» - «АТМА-1991»
22-1; 15-9
Збірна Рівненської області-ОШВСМ - «ЦНТУ-ОСДЮСШОР-Горн»
2-26; 1-12
«ОСДЮСШОР-Горн»» - Збірна м. Києва
12-5; 5-4 |
2023-09-06 01:54:19
Розклад змагань чемпіонату України з софтболу серед молоді
08-10.09.2023 року м. Кропивницький, селище Нове
1. Збірна команда Кіровоградської області
2. Збірна команда Рівненської області
3. Збірна команда Донецької області
4. Збірна команда міста Києва |
09.09.2023
10:00 Зб. Кіровоградської обл. - Зб. м. Києва
12:00 Зб. Рівненської обл. - Зб. Донецької обл.
14:00 Зб. Донецької обл. - Зб. Кіровоградської обл.
16:00 Зб. м. Києва - Зб. Рівненської обл.
10.09.2023
10:00 Зб. Кіровоградської обл. - Зб. Рівненської обл.
12:00 Зб. Донецької обл. - Зб. м. Києва
14:00 Гра за ІІІ місце
16:00 Гра за І та ІІ місце |
2023-08-27 18:27:51
Результати ІV туру чемпіонату України з бейсболу, Вища ліга
Збірна м. Києва - Збірна Рівненської області-ОШВСМ
9-16; 18-14
«ЦНТУ-ОСДЮСШОР» - «Ураніум»
13-1; 6-0
«АТМА-1991» - «ОСДЮСШОР-Горн»
5-7; 4-17 |
2023-08-27 15:16:15
Результати ІІІ туру чемпіонату України з бейсболу, Перша ліга
26.08.2023
«ФБХК Ворони» - «East Side» 15-9
«ФБХК Ворони» - «Соколи» 0-13
«Соколи» - «Ravens» 9-0*
27.08.2023
«East Side» - «Ravens» 9-0*
«Ravens» - ФБХК Ворони» 0-9*
«Соколи» - «East Side» 13-10 |
2023-08-20 17:26:06
В м. Кропивницькому з 16 по 20 серпня 2023 року пройшли фінальні ігри чемпіонату України з бейсболу серед молоді
№ |
КОМАНДИ |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
РІО |
ОЧКИ |
МІСЦЕ |
1 |
Збірна
Кіровоградської обл.-І |
Х |
11-1
2 |
12-1
2 |
10-0
2 |
10-0
2 |
43-2 |
8 |
І |
2 |
«Західний Вогонь-ОШВСМ»
м. Рівне |
1-11
1 |
Х |
6-0
2 |
9-1
2 |
4-1
2 |
20-13 |
7 |
ІІ |
3 |
Збірна
Кіровоградської обл.-ІІ |
1-12
1 |
0-6
1 |
Х |
17-3
2 |
15-0
2 |
33-21 |
6 |
ІІІ |
4 |
Збірна команда
м. Києва |
0-10
1 |
1-9
1 |
3-17
1 |
Х |
8-7
2 |
12-43 |
5 |
ІV |
5 |
Збірна
Чернівецької обл. |
0-10
1 |
1-4
1 |
0-15
1 |
7-8
1 |
Х |
8-37 |
4 |
V |
Кращий відбиваючий: Дмітрієв Євгеній (Кіровоградська область - ІІ)
Кращий захисник: Рухер Володимир (м. Рівне)
Кращий пітчер: Полулях Ілля (м. Рівне)
MVP: Колесніков Богдан (Кіровоградська область - І) |
Турнірне положення
1. Збірна команда Кіровоградської обл.-І
2. «Західний Вогонь-ОШВСМ» м. Рівне
3. Збірна команда Кіровоградської обл.-ІІ
4. Збірна команда м. Києва
5. Збірна команда Чернівецької обл.
|
2023-08-13 16:46:51
Результати ІІІ туру чемпіонату України з бейсболу, Вища ліга
Атма 1991 - Збірна м. Києва
10-16; 6-11
«ОСДЮСШОР-Горн» - «ЦНТУ-ОСДЮСШОР»
7-12; 4-13
«Ураніум» - Збірна Рівненської області-ОШВСМ
7-3; 5-8 |