2017-09-06 17:56:23
Європейська Асоціація Софтбольних Тренерів надає унікальну можливість для всіх гравців та тренерів з софтболу - ESCA Camp 2017.

Опис семінару можна завантажити за посланням, крім того переглянути деталі та зареєструватися на семінар можна на офіційному сайті - http://coaches.europeansoftball.org/articles/detail/495.

2017-09-06 17:36:15
Розклад змагань
чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «А»
III з’їздний тур (08-10.09.2017р.) м. Кропивницький

 
1. "Західний Вогонь" м. Рівне;
2. "ОСДЮШОР - 2" Кіровоградська область;
3. "НІКА" Луганська область;
4. "КЗ ОСДЮШОР - 2" Кіровоградська область.
                            
 
08.09.2017 року
10.00   "ОСДЮШОР - 2" - "НІКА"
12.00   "НІКА" - "ОСДЮШОР - 2"

14.00  "КЗ ОСДЮШОР - 2"  - "Західний Вогонь"               
16.00   "Західний Вогонь" - "КЗ ОСДЮШОР - 2"
                                                                

 09.09.2017 року
10.00   "НІКА" - "Західний Вогонь"                       
12.00   "Західний Вогонь" - "НІКА"

14.00   "ОСДЮШОР - 2" -  "КЗ ОСДЮШОР - 2"                                 
16.00   "КЗ ОСДЮШОР - 2" - "ОСДЮШОР - 2"         

 10.09.2017 року
10.00  "ОСДЮШОР - 2" - "Західний Вогонь"
12.00  "Західний Вогонь" - "ОСДЮШОР - 2"

14.00  "КЗ ОСДЮШОР - 2"  - "НІКА"       
16.00  "НІКА" - "КЗ ОСДЮШОР - 2"  
                                                       
                                                                                             
СТК ФБСУ


2017-09-05 18:38:22
Розклад змагань розіграшу відкритого Кубку України з бейсболу 2017 року
                                       1. «Біотехком-КНТУ» (м. Кропивницький);
                                       2. «Біотехком-СДЮШОР-2» (м. Кропивницький)*;
                                       3. «Західний Вогонь» (м. Рівне)*;

                                       4. «Соколи» (м. Чернівці);
                                       5. «Вест Сайд» (м. Рівне);
                                       6. «Сумські Ворони» (м. Суми);
                                       7. БК «Полтава» (м. Полтава);
                                       8. «Джмелі» (м. Київ);
                                       9. «East Side» (Донецька область);
 
*Місця цих команд визначиться після закінчення шостого туру ЧУ, Дивізіон «А» (16-17.09.2017)

1/8 (16-17.09.2017) 
«Джмелі» - «East Side»
                                                                             
1/4 (23-24.09.2017) 
I. «Біотехком-КНТУ» - Переможець пари (1/8) 
II.  БК «Полтава» - 2 місце ЧУ, Дивізіон «А»
III. «Сумські Ворони» - 3 місце ЧУ, Дивізіон «А»
IV. «Вест Сайд» - «Соколи»
 
1/2 (30.09.-01.10.2017 року)
V. Переможець (I)Переможець (IV)
VIПереможець (II)Переможець (III)
                           
Фінал (07-08/14-15.10.2017)       
Переможець (V)Переможець (VI)
 


СТК ФБСУ


2017-09-03 16:00:32
Результати пятого тура Чемпіонату України  з бейсболу, Дивизіон "А"

«Біотехком – КНТУ» - «Західний Вогонь»
 
13 - 2 *;  17 - 0;  8 - 3;  8 - 1;
 
* -  перенесена третя гра  3 туру (17-18.06.2017 року)
 
«Соколи» - «Біотехком – СДЮШОР-

6 - 17;  0 - 15; 5 - 21;

 


2017-08-14 21:23:38


З 7 по 13 серпня у містах Брно, Бланско (Чехія), Вельс (Австрія) та Трнава (Словаччина) пройшов Чемпіонат Європи з бейсболу серед серед молодіжних команд (U23), у якому прийняли участь 16 команд.

Збірна команда України потрапила до групи D, де зустрілася зі збірними Бельгії, Чехії та Литви. За результатами групового етапу наша збірна посіла 3 місце та продовжила боротьбу за 9-12 місце, у серії ігор зі збірними Росії, Польщі та
Словаччини, які також зайняли треті місця у відповідних групах. Здобувши перемогу в усіх зустрічах, Українська збірна посіла 9 місце. 

Переможцем турніру стала збірна команда Нідерландів, яка у запеклому фіналі перемогла збірну Чехії з рахунком 10 - 9 у 10 іннінгу.

Результати групового етапу

Бельгія - Україна
8 - 3

Україна - Чехія
1 - 12

Україна - Литва
15 - 5


Результати ігор за 9-12 місце

Росія - Україна
7 - 10

Україна - Польша
10 - 2

Словаччина - Україна
6 - 10

Турнірна таблиця
 
1  Нідерланди
2  Чеська Республіка
3  Бельгія
4  Іспанія
5  Німеччина
6  Франція
7  Велика Британія
8  Хорватія
9  Україна
10  Польша
11  Росія
12  Словаччина
13  Австрія
14  Білорусь
15  Литва
16  Грузія