2019-04-16 14:23:39
Чемпіонату України з софтболу
Відбірковий з’їздний тур 19 – 21.04.2019р.(м. Кропивницький)
 
1. «Західний Вогонь» м. Рівне
2. «ОСДЮШОР-2» м. Кропивницкий
3. «НІКА» Луганська обл.
4. «Пантери-EAST SIDE» Донецька обл.
5. Збірна Львівської обл.
6. «Україна» м. Суми
 
19.04
 
                         Поле «А»                                                                         Поле «В»
12:00 «Ніка» - «Пантери-EAST SIDE»                     12:00  «Західний Вогонь» - Збірна Львівської обл.
14:00 «ОСДЮШОР-2» - Збірна Львівської обл.      14:00  «Західний Вогонь» - «Україна»
 
16:00 Церемонія відкриття змагань
 
16:30 «ОСДЮШОР-2» - «Ніка»   

20.04
 
                        Поле «А»
10:00  Збірна Львівської обл. - «Україна»
12:00  «Пантери-EAST SIDE» - Збірна Львівської обл.
14:00  «Ніка» - «Україна»
15:30  «Пантери-EAST SIDE» - «ОСДЮШОР-2»
17:00  «Ніка» - «Західний Вогонь»
 
21.04
 
                       Поле «А»                                                                            Поле «В»
09:00 «Україна» - «Пантери-EAST SIDE»                    09:00  «Ніка» - Збірна Львівської обл.
10:30 «Західний Вогонь» - «Пантери-EAST SIDE»     10:30   «ОСДЮШОР-2» - «Україна»
12:00 «Західний Вогонь» - «ОСДЮШОР-2»


2019-04-14 20:37:40
В м. Києві з 12 по 14 квітня 2018 року пройшли фінальні ігри чемпіонату України з софтболу серед кадеток.
 

Перший етап
 
КОМАНДИ 1 2 3 4 5 РІО Очки Місце
1. Збірна команда
Кіровоградської обл.
Х 0-19
1
11-4
2
28-13
2
11-1
2
50 - 37 7 II
2.          Збірна команда        
Рівненської обл.
19-0
2
Х 13-0
2
12-0
2
18-2
2
62 - 2 8 I
3. «Леді Козак»
Київської обл.
4-11
1
0-13
1
Х 24-6
2
13-2
2
41 - 32 6  III
4. «East Side» 
Донецької обл.
13-28
1
0-12
1
6-24
1
Х 17-6
2
36 - 70 5 IV
5. «Галичанка»
м. Львів
1-11
1
2-18
1
2-13
1
6-17
1
    Х 11 - 59 4 V
 
Другий етап
 
I.Збірна команда Рівненської обл.(1) - Збірна команда Кіровоградської обл.(2)
10 : 3

II. «Леді Козак» (3) - «East Side» (4)
4 : 2

III. Збірна команда Кіровоградської обл. -  «Леді Козак»
14 : 7
 
Гра за 1 – 2 місце

Збірна команда Рівненської обл. - Збірна команда Кіровоградської обл.
9 : 3
 
 
Турнірне положення
 
1.  Збірна команда Рівненської обл.
2.  Збірна команда Кіровоградської обл.
3.  «Леді Козак» Київської обл.    
4.  «East Side» Донецької обл.
5.  «Галичанка» м. Львів


2019-04-08 17:20:42
Розклад проведення чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «А»
(перше коло) на 2019 рік:
 
1. «Біотехком - КНТУ» (м. Кропивницький);
2. «Біотехком - СДЮШОР-2» (м. Кропивницький);
3. «АТМА» (Київська обл.);
4. «Західний Вогонь» (м. Рівне)
 
Перше коло
                                                                  
1 тур (11-12.05.2019 року)
«Західний Вогонь - «Біотехком - КНТУ»
«Біотехком - СДЮШОР-2» - «АТМА»
                                                                  
2 тур (25-26.05.2019 року)
«Біотехком – КНТУ» - «АТМА»
«Західний Вогонь» - «Біотехком - СДЮШОР-2»
                                                                  
3 тур (15-16.06.2019 року)
«Біотехком - КНТУ» - «Біотехком - СДЮШОР-2»
«АТМА» - «Західний Вогонь»


2019-04-07 14:31:17
Чемпіонат України з софтболу серед кадеток (U 16)
12-14.04.2019. м. Київ

 
1. «Леді Козак», Київська обл.
2. «Галичанка», м. Львів
3. «East Side», Донецька обл.
4.  Збірна Кіровоградської обл.
5.  Збірна Рівненської обл.
 
12.04.2019
1 гра 10-00  «East Side» - «Леді Козак»
2 гра 12-00  Збірна Рівненської обл. - «East Side»
3 гра 14-00  «Леді Козак»  - Збірна Кіровоградської обл.
4 гра 16-00  «Галичанка» - Збірна Рівненської області
5 гра 18-00  Збірна Кіровоградської обл.- «Галичанка»
 
13.04.2019
6 гра 10.00  Збірна Кіровоградської обл.- Збірна Рівненської області
7 гра 12.00  «Леді Козак» - «Галичанка»
8 гра 14.00  «East Side» - Збірна Кіровоградської обл.
9 гра 16.00  Збірна Рівненської області - «Леді Козак»
10 гра 18.00  «Галичанка» - «East Side»
 
14.04.2019
11 гра 10.00  1 - 2
12 гра 12.00  3 - 4
13 гра 14.00  L11 - W12
14 гра 16.00  W11 - W13
 
     L - програвший
    W - переможець
 

2019-03-24 15:36:19
«Zorilla cup»
22-24.03.2019 (м. Львів)
 
РЕЗУЛЬТАТИ ІГОР
 
22.03.2019
«Соколи» - «Колос»
9-1
ЗОШ №275 - Збірна Львівської обл.
13-6
ЗОШ №32 - «Соколи»
9-11
Збірна Львівської обл. - «Bad Boys»
0-19
«Колос» - «Тигри»
3-9
«Торнадо» - ЗОШ №275
0-5
«Тигри» - ЗОШ №32
15-5
«Bad Boys» «Торнадо»
3-2
23.03.2019
«Тигри» - «Соколи»
12-13
 ЗОШ №275 - «Bad Boys»
5-4
«Колос» - ЗОШ №32
10-7
«Торнадо» - Збірна Львівської обл.
7-0
«Соколи» -  «Тигри»
12-2
ЗОШ №32 - ЗОШ №275
8-12
«Колос» - ЗОШ №275
11-1
Збірна Львівської обл. - «Торнадо»
4-11
24.03.2019
«Bad Boys» - ЗОШ №32
9-10
«Колос» - «Тигри»
2-18
Фінал
«Соколи» -  «Тигри» 
2-3
 

ТУРНІРНЕ ПОЛОЖЕННЯ
 
1. «Тигри» ДЮСШ «Дарниця» (Київська обл.)
2. «Соколи» м. Кропивницький
3. «Колос» м. Рівне
4. ЗОШ​ №275 (Київська обл.)
5. ЗОШ №32 м. Миколаїв
6. «Bad Boys» м. Кропивницький
7. «Торнадо» Випасне (Одеська обл.)
8. Збірна Львівської обл.


2019-03-18 18:30:54
Колегія суддів ФБСУ планує провести у цьому році 2 суддівських семінари.
Запрошуємо усіх бажаючих навчитися та спробувати себе у суддівстві бейсболу та софтболу або веденню скорерського протоколу.
Для діючих арбітрів та скорерів прекрасна нагода для зустрічі, обговорення минулого сезону та  підготовки перед наступним.
Час, місце, спікери та  детальний план семінарів будуть оголошені пізніше.

30 – 31.03 м. Київ. Голова оргкомитету та контактна особа:
Ткаченко Євген (+38 067 549 30 01)

10 – 13.04 м. Кропивницький. Голова оргкомітету та контактна особа:
Профатілов Станіслав (+38 050 522 34 54)