2020-10-18 20:14:10
В м. Кропивницькому з 16 по 18 жовтня 2020 року пройшли ігри Кубку України з софтболу
 

І етап
Дивізіон «А»
КОМАНДИ 1 2 3 РІО ОЧКИ
1 «ОСДЮШОР-ОШВСМ» Х 1-9
1
10-5
2
11-14 3
2 «Західний Вогонь» 9-1
2
Х 8-2
2
17-3 4
3 «НІКА» 5-10
1
2-8
1
Х 7-18 2
 
Дивізіон «Б»
КОМАНДИ 1 2 3 4 РІО ОЧКИ
1 «Пантери-EAST SIDE» Х 1-12
1
22-9
2
17-0
2
40-21 5
2 «Леді Козак» 12-1
2
Х 15-7
2
10-0
2
37-8 6
3 «ОСДЮШОР-2» 9-22
1
7-15
1
Х 11-3
2
27-40 4
4 «Україна» 0-17
1
0-10
1
3-11
1
Х 3-38 3
 
ІІ етап

1 півфінал
(переможець-до супер-фіналу, програвший-до півфіналу 3)
«Західний Вогонь» - «ОСДЮШОР-ОШВСМ»
0 - 3
 
Ігри за 7 місце
(переможець-до ігор за 5 місце, програвший - 7 місце)
«ОСДЮШОР-2» - «Україна»
12 - 2

Ігри за 5-6 місце
«Пантери-EAST SIDE» - «ОСДЮШОР-2»
16 - 12

2 півфінал
(переможець-до півфіналу 3, програвший - 4 місце)
«НІКА» - «Леді Козак»
9 - 2

3 півфінал
(переможець-до супер-фіналу, програвший - 3 місце)
«Західний Вогонь» - «НІКА»
13 - 11

Суперфінал 
«ОСДЮШОР-ОШВСМ» - «Західний Вогонь»
1 - 5

Турнірне положення
1. «Західний Вогонь» м. Рівне
2. «ОСДЮШОР-ОШВСМ» м. Кропивницький
3. «НІКА» Луганська обл.
4. «Леді Козак» Київська обл.
5. «Пантери-East Side» Донецька обл.
6. ОСДЮШОР-2 м. Кропивницький
7. «Україна» м. Суми


2020-10-18 19:53:23
Результати 1/2 Кубку України з бейсболу
 
«Західний Вогонь-ОШВСМ» - «Біотехком-КНТУ»
3 - 18; 0 - 17;

«Ураніум» - «Біотехком-СДЮШОР-2»
9 - 2; 7 - 4;


2020-10-12 18:45:22
Розклад змагань Кубку України з софтболу
16-18.10.2020 року м. Кропивницький
 
Група «А» Група «В»
1. «ОСДЮШОР-ОШВСМ» (м. Кропивницький)
2. «Західний Вогонь» (м. Рівне) 
3. «НІКА» (Луганська обл.) 
1. «Пантери-EAST SIDE» (Донецька обл.)
2. «Леді Козак» (Київська обл.)
3. ОСДЮШОР-2 (м. Кропивницький)
4. «Україна» (м. Суми)
                                                                              
 
І етап
16.10.2020
гра 1.   08:00 Б2-Б3 «Леді Козак» - ОСДЮШОР-2
гра 2.   10:00 Б1-Б4 «Пантери-EAST SIDE» - «Україна»
гра 3.   12:00 А2-А3 «Західний Вогонь» - «НІКА»
гра 4.   14:00 В3-В1 ОСДЮШОР-2 - «Пантери-EAST SIDE»
гра 5.   16:00 А3-А1 «НІКА» - «ОСДЮШОР-ОШВСМ»

17.10.2020
гра 6.   08:00 Б4-Б2 «Україна» - «Леді Козак»
гра 7.   10:00 А1-А2 «ОСДЮШ4ОР-ОШВСМ» - «Західний Вогонь»
гра 8.   12:00 Б3-Б4 ОСДЮШОР-2 - «Україна»
гра 9.   14:00 Б1-Б2 «Пантери-EAST SIDE» - «Леді Козак»
 
ІІ етап
17.10.2020
гра 10. 16:00 1 полуфінал А1-А2 (W-до супер-фіналу, L-до полуфіналу 3)
 
18.10.2020
гра 11. 08:00 2 полуфінал А3-Б1 (W-до полуфіналу 3, L-місце)
гра 12. 10:00 В3-В4 (W-до ігор за 5 місце, L-7 місце)
гра 13. 12:00 3 полуфінал (L 10 гри-W 11 гри), W-до суперфіналу, L-місце.
гра 14. 14:00 В2-W 12 гри (W-місце, L-6 місце).
гра 15. 16:00 Суперфінал (W-10 гри-W-13 гри).
 
переможець
програвший
* - тривалість ігор 1 год 45 хв., суперфінал без ліміту часу


2020-10-11 18:48:02
В м. Кропивницькому з 9 по 11 жовтня 2020 року пройшли фінальні ігри чемпіонату України з софтболу серед молоді U22
 

Перший етап
КОМАНДИ 1 2 3 4 РІО Очки
1. Збірна команда
Рівненської обл.
Х 17-7
2
0-15
1
13-2
2
30 24 5
2. Збірна команда
Кіровоградської обл.-ІІ
7-17
1
Х 0-14
1
16-20
1
23 51 3
3. Збірна команда
Кіровоградської обл.
15-0
2
14-0
2
Х 15-0
2
44 0 6
4. «East Side»
Донецька обл.
2-13
1
20-16
2
0-15
1
Х 244 4
 
Другий етап
Гра за 3 – 4 місце
Кіровоградської обл. - ІІ-«East Side»
2-11

Фінал
Рівненської обл. - Кіровоградської обл. - І
4-11
 
Кращий відбиваючий: Крицька Вікторія
Кращий захісник: Вашай Діана
Кращий пітчер: Малік Юлія
MVP: Ходаковська Анна

Турнірне положення
1. Збірна команда Кіровоградської обл.
2. Збірна команда Рівненської обл.
3. «East Side» Донецька обл.
4. Збірна команда Кіровоградської обл.І


2020-10-11 18:35:01
Результати 1/4 Кубку України з бейсболу
 
«Бомберс» - «Біотехком-КНТУ»
0 - 21; 0 - 15;

«East Vikings Спартак» - «Біотехком-СДЮШОР-2»
7 - 19; 2 - 15;

«Ураніум» - «Атма»
15 - 0; 12 - 11;

«Соколи» - «Західний Вогонь-ОШВСМ»
4 - 17; 7 - 21;


2020-10-06 17:33:23
Розклад змагань
фінальної частини чемпіонату України з софтболу серед молоді
U22
(09
-11.10.2020 року) м. Кропивницький
                                                    
1. Збірна команда Рівненської обл.
2. Збірна команда Кіровоградської обл.-II
3. Збірна команда Кіровоградської обл.-I
4. «East Side» Донецька обл.

10.10.2020 року
10:00 Рівненська обл. - «East Side»
12:00 Кіровоградська обл.-ІІ - Кіровоградська обл.-І
14:00 Кіровоградська обл.-І - Рівненська обл.
16:00 «East Side» - Кіровоградська обл.-ІІ
 
11.10.2020 року
09:00 Рівненська обл. - Кіровоградська обл.-ІІ
11:00 Кіровоградська обл.-І - «East Side»
 
Фінальні ігри
13:00 Гра за 3-4 місця
15:00 Гра за 1-2 місця