2021-05-17 19:37:42
Розклад змагань чемпіонату України з бейсболу серед молодіжних команд U23
19-23.05.2021 року м. Кропивницький
 
1. Збірна команда Кіровоградської області-І
2. Збірна команда Кіровоградської області-ІІ
3. Збірна команда Чернівецької області
4. «Західний Вогонь» м. Рівне
5. Збірна команда міста Києва
 
19.05.2021 року
13:00 Збірна м. Києва - Чернівецької обл.
16:00 «Західний Вогонь» м. - Кіровоградська обл.-ІІ
 
20.05.2021 року
11:00 «Західний Вогонь» - Збірна м. Києва
14:00 Чернівецька обл. - Кіровоградська обл.-І

21.05.2021 року
11:00 Кіровоградська обл.-ІІ - Збірна м. Києва
14:00 Кіровоградська обл.-І - «Західний Вогонь»

22.05.2021 року
11:00 Кіровоградська обл-ІІ - Чернівецька обл.
14:00 Збірна м. Києва - Кіровоградська обл.-І
 
23.05.2021 року
11:00 Чернівецька обл. - «Західний Вогонь»
14:00 Кіровоградська обл.-І - Кіровоградська обл.-ІІ

 


2021-05-17 19:32:19
В м. Рівне з 11 по 15 травня 2021 року пройшли фінальні ігри чемпіонату України з бейсболу серед юнаків.
 

Перший етап

ГРУПА «А»
КОМАНДИ 1 2 3 4 5 РІО ОЧКИ МІСЦЕ
1. Збірна Рівненської обл.-І 8-7
2
Х 23-17
2
20-5
2
9-6
2
60-29 8 1
2. Збірна команда
м. Києва
9-0
2
6-9
1
15-5
2
15-10
2
 
Х
45-24 7 2
3. Збірна Кіровоградської обл.-І Х 7-8
1
15-9
2
27-1
2
0-9
1
49-27 6 3
4. Збірна Кіровоградської обл.-ІІ 9-15
1
17-23
1
Х 20-10
2
 
5-15
1
51-53 5 4
5. Збірна Рівненської обл.-ІІ 1-27
1
5-20
1
10-20
1
Х 10-15
1
26-82 4 5

ГРУПА «Б»
КОМАНДИ 1 2 3 4 РІО ОЧКИ МІСЦЕ
1. КДЮСШ «Атлант»
м. Миколаїв
Х 6-4
2
24-6
2
14-6
2
44-16 6 1
2. «Одеські моряки»
 м. Одеса
4-6
1
Х 24-9
2
19-6
2
47-21 5 2
3. ДЮСШ Дарниця«Дарницькі тигри» м. Київ 6-14
1
6-19
1
22-15
2
Х 34-48 4 3
4. Збірна Донецької обл. 6-24
1
9-24
1
Х 15-22
1
30-70 3 4

Другий етап

Гра за 7-8 місце
Збірна Кіровоградської обл.-ІІ - Збірна Донецької обл.
18-8;

Гра за 5-6 місце
 Збірна Кіровоградської обл.-І - ДЮСШ Дарниця« Дарницькі тигри»
16-10;

Гра за 3-4 місце
Збірна команда м. Києва - «Одеські моряки»
22-7

Фінал  
Збірна Рівненської обл.-І - КДЮСШ «Атлант»
27 - 17

Турнірне положення
1. Збірна Рівненської обл.-І
2. КДЮСШ«Атлант» м. Миколаїв
3. Збірна команда м. Києва
4. «Одеські моряки» м. Одеса
5. Збірна команда Кіровоградської обл.-І
6. ДЮСШ Дарниця «Дарницькі тигри» м. Київ
7. Збірна команда Кіровоградської обл.-ІІ
8. Збірна Донецької обл.
9. Збірна Рівненської обл.-ІІ


 


2021-05-16 23:42:41
В м. Кропивницькому з 14 по 16 травня 2021 року пройшли ігри ІІ з’їздного туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «А»

Результати ігор
 
14.05.2021 року
«Пантери-EAST SIDE» - «Західний Вогонь» 1 - 14
«Західний Вогонь» - «Пантери-EAST SIDE» 12 - 2
«НІКА» - «ОСДЮШОР-ОШВСМ» 2 - 6
«ОСДЮШОР-ОШВСМ» - «НІКА» 10 - 5

15.05.2021 року
 «НІКА» - «Пантери-EAST SIDE» 13 - 6
«Пантери-EAST SIDE»  - «НІКА» 5 - 16
«ОСДЮШОР-ОШВСМ» - «Західний Вогонь» 7 - 3
«Західний Вогонь» - «ОСДЮШОР-ОШВСМ» 2 - 6

16.05.2021 року
«ОСДЮШОР-ОШВСМ» - «Пантери-EAST SIDE» 11 - 10
«Пантери-EAST SIDE» - «ОСДЮШОР-ОШВСМ» 0 - 16
«Західний Вогонь» - «НІКА» 13 - 5
«НІКА» - «Західний Вогонь» 13 - 9
 


2021-05-16 22:52:31
Результати першого туру чемпіонату України з бейсболу, Перша Ліга, І підгрупа

«Бомберс»-«Вест Сайд»
1 - 10; 7 - 4;


2021-05-16 22:23:02
Результати другого туру чемпіонату України з бейсболу, Вища ліга

«АТМА» - «Західний Вогонь-ОШВСМ»
9 - 0*; 3 - 6; 7 - 6;

Збірна м. Києва - «Біотехком-КНТУ»
1 - 44; 1 - 16; 0 - 21;

* - технічна поразка


2021-05-09 18:24:33
В м. Кропивницький з 07 по 09 травня 2021 року пройшли фінальні ігри чемпіонату України з софтболу серед юніорок U 18
 
 
 
Перший етап
КОМАНДИ 1 2 3 4 5 РІО Очки
1. Збірна команда
м. Києва
Х 13-5
2
6-3
2
4-2
2
15-0
2
38-10 8
2. Збірна команда
Рівненської обл.
5-13
1
Х 12-4
2
17-2
2
21-0
2
55-19 7
3. Збірна команда
Кіровоградської обл.
3-6
1
4-12
1
Х 15-0
2
18-5
2
40-23 6
4. «East Side»
Донецька область
2-4
1
2-17
1
0-15
1
Х 15-5
2
19-41 5
5. «Ravens» м. Суми  0-15
1
0-21
1
5-18
1
5-15
1
Х 10-69 4

Другий етап

Гра за 3-4 місце
Збірна команда Кіровоградської обл. - «East Side»
12-0

Фінал
Збірна команда м. Києва - Збірна команда Рівненської обл
0-9
 
Кращий відбиваючий: Долобан Валерія
Кращий захісник: Єлчіна Наталія
Кращий пітчер: Вашай Діана
MVP: Вашай Діана
 
Турнірне положення
1.Збірна команда Рівненської обл.
2. Збірна команда м. Києва
3. Збірна команда Кіровоградської обл.
4. «East Side» Донецька обл.
5. «Ravens» м. Суми