2024-03-03 22:02:28
В м. Кропивницькому з 2 по 3 березня 2024 року пройшли ігри чемпіонату України Бейсбол 5 в якому прийняли участь шість кадетських команди U15 та вісім команд серед дорослих.
Кадети
І етап
№ | КОМАНДИ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | РІО | Очки | Місце |
1 | «City Devils» м. Кропивницький |
Х | 8-7 2 |
5-11 1 |
10-15 1 |
7-17 1 |
13-12 2 |
43-62 | 7 | V |
2 | Збірна Київської обл. |
7-8 1 |
Х | 2-1 2 |
18-1 2 |
0-5 1 |
17-3 2 |
44-18 | 8 | ІІ |
3 | «Селище» м. Кропивницький |
11-5 2 |
1-2 1 |
Х | 15-5 2 |
5-6 1 |
7-4 2 |
39-22 | 8 | ІІІ |
4 | «Гімназія № 32» м. Миколаїв |
15-10 2 |
1-18 1 |
5-15 1 |
Х | 3-17 1 |
4-0 2 |
28-60 | 7 | IV |
5 | «Одеські Моряки» м. Одеса |
17-7 2 |
5-0 2 |
6-5 2 |
17-3 2 |
Х | 26-0 2 |
71-15 | 10 | I |
6 | «East Side» Донецька обл. |
13-12 2 |
3-17 1 |
4-7 1 |
0-4 1 |
0-26 1 |
Х | 19-67 | 6 | VІ |
ІІ етап
(1) «Одеські Моряки» - (4) «Гімназія № 32»
9-2; 12-3 (2) Київської обл. - (3) «Селище» 6-0; 7-1 (5) «City Devils» - (6) «East Side» 8-2; 24-7 Ігри за 3-4 місце «Гімназія № 32» - «Селище»
7-13; 0-8 Ігри за 1-2 місце «Одеські Моряки» - Київської область
2-5; 11-8; 10-4 |
Турнірне положення 2. Київська область 3. «Селище» м. Кропивницький 4. «Гімназія № 32» м. Миколаїв 5. «City Devils» м. Кропивницький 6. «East Side» Донецька область |
Дорослі
І етап
І етап
№ | КОМАНДИ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | РІО | Очки | Місце |
1 | «Покемони» м. Кропивницький |
Х | 6-3 2 |
5-1 2 |
5-2 2 |
10-0 2 |
4-3 2 |
11-4 2 |
6-1 2 |
47-14 | 14 | I |
2 | «PowerKrop» м. Кропивницький |
3-6 1 |
Х | 11-6 2 |
17-2 2 |
11-4 2 |
9-3 2 |
19-0 2 |
10-0 2 |
80-21 | 13 | II |
3 | Збірна Київської обл. - І |
1-5 1 |
6-11 1 |
Х | 8-5 2 |
5-4 2 |
13-10 2 |
7-8 1 |
10-1 2 |
50-44 | 11 | ІV |
4 | «Десант» м. Миколаїв |
2-5 1 |
2-17 1 |
5-8 1 |
Х | 7-5 2 |
3-2 2 |
6-3 2 |
6-0 2 |
31-40 | 11 | ІІІ |
5 | Збірна Київської обл. - ІІ |
0-10 1 |
4-11 1 |
4-5 1 |
5-7 1 |
Х | 6-9 1 |
8-10 1 |
6-5 2 |
21-57 | 8 | VІІ |
6 | «Ворони» м. Суми |
3-4 1 |
3-9 1 |
10-13 1 |
2-3 1 |
9-6 2 |
Х | 3-4 1 |
8-0 2 |
38-39 | 9 | VІ |
7 | «Одеські Моряки» м. Одеса |
4-11 1 |
0-19 1 |
8-7 2 |
3-6 1 |
10-8 2 |
4-3 2 |
Х | 16-5 2 |
45-59 | 11 | V |
8 | «East Side» Донецька обл. |
1-6 1 |
0-10 1 |
1-10 1 |
0-6 1 |
5-6 1 |
0-8 1 |
5-16 1 |
Х | 12-62 | 7 | VІІІ |
ІІ етап
(1) «Покемони» - (3) «Десант»
7-0; 6-0 (2) «PowerKrop» - (4) Київської обл.- І 14-1; 20-17 (5) «Одеські Моряки» - (8) «East Side» 3-5; 6-0; 22-3 (6) «Ворони» - (7) Київської обл.- ІІ 2-3; 4-10 Ігри за 7-8 місце
«Ворони» - «East Side»
11-1;1-0 Ігри за 5-6 місце Київської обл.- ІІ - «Одеські Моряки»
13-14; 12-2; 8-4 Ігри за 3-4 місце Київської обл.- І - «Десант»
6-5; 10-5 Ігри за 1-2 місце «PowerKrop» - «Покемони 4-2; 11-2
|
Турнірне положення
1. «PowerKrop» м. Кропивницький2. «Покемони» м. Кропивницький 3. Київська область – І 4. «Десант» м. Миколаїв 5. Київська область – ІІ 6. «Одеські Моряки» м. Одеса 7. «Ворони» м. Суми 8. «East Side» Донецька область |