2018-09-07 19:14:04
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ 19
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
м. Київ                                                                                                                07 вересня  2018 року
вул. Авіаконструктора Антонова, 5 (офіс 526), Початок засідання – о 13.00 годині
 
Присутні: в режимі телефонної конференції Голова СТК  Ленець І. А., Лизогубенко В. П., Голова Колегії Суддів Профатілов С. С..
Запрошені: Відповідальний секретар ФБСУ  Тодоренко В. П..
При проведенні засідання троє членів СТК працюють в режимі телефонної конференції, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.                                                      
Слухали: пропозицію Голови СТК – Ленця І. А., який  запропонував обрати секретарем засідання Тодоренка В. П.
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Тодоренко В. П.
Слухали: Ленець І. А., який запропонував наступний порядок денний:
1. Розгляд питання стосовно місця та термінів проведення II та III з’їздного туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б». 
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.
Ленець І. А. – переходимо до розгляду питання.
 
ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Слухали: Ленець І. А. – До СТК ФБСУ надійшов лист №7 від 02.09.2018 року від Президента відокремленого підрозділу всеукраїнської спортивної громадської організації «Федерація бейсболу та софтболу України» у Львівській області - Яремка Ю. з проханням на право проведення II та III з’їздного туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» з 14-16.09.2018 року в с. Давидів, Львівська обл. Належні умови проведення змагань гарантуються. Інших пропозицій до СТК не надходило. Переходимо до обговорення.
 
Обговорення:
Профатілов С. С. – Як і завжди я наголошую, що нашим основним пріоритетом є проведення запланованих турнірів. Особисто я підтримую ініціативу представників з Львівської області;
Лизогубенко В. П. – Є ініціатива на проведення цих змагань у с. Давидів, Львівській області, а інших пропозицій не надходило, тому я не бачу перешкод про надання їм права на проведення вищезазначених змагань;
Ленець І. А – Заперечень не має. Пропоную затвердити місце і терміни проведення змагань. Прошу голосувати.
Голосували: «за» - одноголосно
 
Вирішили: Надати право проведення II та III з’їздного туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» з 14-16.09.2018 року у с. Давидів, Львівській області. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.