№ | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Перемог | Поразок | Очки | Місце |
1 | Рівненська | ХХХХ | 22:7 2 | 0:15 1 | 14:29 1 | 9:0 2 | 2 | 2 | 6 | III |
2 | Луганська | 7:22 1 | ХХХХ | 3:21 1 | 2:10 1 | 9:0 2 | 1 | 3 | 5 | IV |
3 | Кіровоградська | 15:0 2 | 21:3 2 | ХХХХ | 15:0 2 | 9:0 2 | 4 | 0 | 8 | I |
4 | АР Крим | 29:14 2 | 10:2 2 | 0:15 1 | ХХХХ | 9:0 2 | 3 | 1 | 7 | II |
(Первый съездной тур 30.04 - 03.05.2013, Луганск)
№ игры | Дата; время | Соперники | Счёт |
1 | 30 апреля 2013 10.00 | Ника — ТНУ | 7 : 2 |
2 | 30 апреля 2013 12:00 | Західний вогонь — ТНУ | 9 : 2 |
3 | 30 апреля 2013 14:00 | Західний вогонь — Дончанка | 18 : 0 |
4 | 30 апреля 2013 16:00 | Дончанка — КНТУ | 4 : 19 |
5 | 30 апреля 2013 18:00 | КНТУ — Колос | 15 : 0 |
6 | 01 мая 2013 11:00 | Колос — ТНУ | 9 : 8 |
7 | 01 мая 2013 12:30 | Колос — Західний вогонь | 0 : 7 |
8 | Ника — Дончанка | 9 : 0 | |
9 | 01 мая 2013 14:00 | КНТУ — Крым | 9 : 6 |
10 | 01 мая 2013 16:00 | Ника — Крым | 14 : 1 |
11 | 01 мая 2013 18:00 | Західний вогонь — КНТУ | 5 : 4 |
12 | Колос — Дончанка | 9 : 0 | |
13 | 02 мая 2013 10:00 | Крым — Західний вогонь | 7 : 20 |
14 | 02 мая 2013 12:00 | Крым — ТНУ | 11 : 13 |
15 | 02 мая 2013 14:00 | Ника — Колос | 7 : 3 |
16 | ТНУ — Дончанка | 9 :0 | |
17 | 02 мая 2013 18:00 | Ника — КНТУ | 5 : 4 |
18 | 02 мая 2013 16:00 | ТНУ — КНТУ | 3 : 7 |
19 | 03 мая 2013 11:00 | Ника — Західний вогонь | 3 : 11 |
20 | 03 мая 2013 9:30 | Крым — Колос | 11 : 6 |
21 | Дончанка — Крым | 0 : 9 |
МЕЖДУНАРОДНЫЙ ТУРНИР ПО СОФТБОЛУ
КУБОК СОДРУЖЕСТВА (UNION CUP 2013)
25.04. – 28.04.2013г. г.Луганск, Украина
№ игры | Дата; время | Соперники | Счёт |
1 | 25 апреля 2013 11.30 | Звезда — Ника | 7 : 0 |
2 | 25 апреля 2013 13:30 | Карусель — КНТУ | 24 : 0 |
3 | 25 апреля 2013 15:30 | КНТУ — Звезда | 0 : 7 |
4 | 25 апреля 2013 17:30 | Калита — Ника | 4 : 8 |
5 | 26 апреля 2013 09:00 | КНТУ-Калита | 1 : 7 |
6 | 26 апреля 2013 11:00 | Звезда — Карусель | 0 : 10 |
7 | 26 апреля 2013 13:00 | КНТУ — Ника | 3 : 13 |
8 | 26 апреля 2013 15:00 | Карусель — Калита | 7 : 0 |
9 | 26 апреля 2013 17:00 | Ника — СДЮСШОР | 6 : 5 |
10 | 27 апреля 2013 09:00 | СДЮСШОР — КНТУ | 15 : 6 |
11 | 27 апреля 2013 11:00 | Звезда — СДЮСШОР | 7 : 4 |
12 | 27 апреля 2013 13:00 | Калита — Звезда | 3 : 2 |
13 | 27 апреля 2013 15:00 | Калита-СДЮСШОР | 2 : 1 |
14 | 27 апреля 2013 17:00 | Ника — Карусель | 1 : 12 |
15 | 28 апреля 2013 09:00 | СДЮСШОР — Карусель | 0 : 7 |
16 | 28 апреля 2013 11:00 | Игра за 5 место СДЮСШОР — КНТУ | 10 :0 |
17 | 28 апреля 2013 13:00 | Игра за 3 место Калита — Ника | 2 : 4 |
18 | 28 апреля 2013 15:00 | Суперфинал Карусель — Звезда | 13 : 1 |
ТУРНИРНОЕ ПОЛОЖЕНИЕ
1. Карусель (Тучково, Московская область, Россия)
2. Звезда (Звенигород, Московская область, Россия)
3. НИКА (Луганск, Украина)
4. Калита (Одинцово, Московская область, Россия)
5. СДЮСШОР-42 (Москва, Россия)
6. КНТУ (Кировоград, Украина)
Чемпіонат України з софтболу – Вища ліга – І тур
30.04 – 03.2013 року м. Луганськ
1. «Ніка» м.Луганськ
2. «КНТУ – СДЮШОР 2» м.Кіровоград
3. «Західний вогонь» м.Рівне
4. «Колос» м.Кіровоград
5. «Крим» м.Сімферополь
6. «Дончанка» м.Донецьк
7. «ТНУ» м.Сімферополь
30.04 .2013
10.00 - Ніка - ТНУ
12.00 - Західний вогонь -ТНУ
14.00 - Західний вогонь - Дончанка
16.00 - Дончанка - КНТУ
18.00 - КНТУ - Колос
01.05.2013
09.30 - Колос - ТНУ
11.00 - Колос –Західний вогонь
12.30 - Ніка - Дончанка
14.00 - КНТУ - Крим
15.30 - Ніка - Крим
17.00 - Західний вогонь - КНТУ
02.05.2013
09.30 - Колос - Дончанка
11.00 - Крим - Західний вогонь
12.30 - Крим - ТНУ
14.00 - Ніка - Колос
15.30 - ТНУ – Дончанка
17.00 - Ніка - КНТУ
03.05.2013
1 поле
09.30 - ТНУ - КНТУ
11.00 - Ніка –Західний вогонь
2 поле
09.30 - Крим - Колос
11.00 - Дончанка - Крим
Результаты второго тура Чемпионата Украины по бейсболу, Высшая Лига, Дивизион "А"
КНТУ - ТНУ
11-1; 19-4; 13-0;
УЭУ - АТМА
21-1; 21-5; 11-0;
Чемпіонату України з бейсболу 2013 року
серед команд Вищої ліги, Дивізіон «Б»
Західна Зона (група Б)
1. «Західний Вогонь» (м. Рівне)
2. «Соколи» (м. Чернівці)
3. «КДЮСШ-Комунарівець» (м.Миколаєв)
Східна Зона (група А)
1. «СДЮШОР-Діамант» (м.Кіровоград)
2. «Сумські Ворони» (м. Суми)
3. «БК Полтава» (Полтавська область))
ПЕРШИЙ ЄТАП
I коло
I тур (11-12.05.2013)
«СДЮШОР-Діамант» - «БК Полтава»
«Західний Вогонь» - «КДЮСШ-Комунарівець»
II тур (01-02.06.2013)
«Сумські Ворони» - «БК Полтава»
«Соколи» - «КДЮСШ-Комунарівець»
III тур (15-16.06.2013)
«СДЮШОР-Діамант» - «Сумські Ворони»
«Західний Вогонь» - «Соколи»
II коло
IV тур (22-23.06.2013)
«БК Полтава» - «СДЮШОР-Діамант»
«КДЮСШ-Комунарівець» - «Західний Вогонь»
V тур (29-30.06.2013)
«Сумські Ворони» - «СДЮШОР-Діамант»
«КДЮСШ-Комунарівець» - «Соколи»
VІ тур (06-07.07.2013)
«БК Полтава» - «Сумські Ворони»
«Соколи» - «Західний Вогонь»
ДРУГИЙ ЄТАП
VІI тур (17-18.08.2013)
1(А) – 3(Б)
3(А) – 1(Б)
2(А) – 2(Б)
VІII тур (31.08-01.09.2013)
1(Б) – 2(А)
2(Б) – 1(А)
3(Б) – 3(А)
IX тур (07-08.09.2013)
1(А) – 1(Б)
2(А) – 3(Б)
2(Б) – 3(А)
* Господарі IX (дев’ятого) туру будуть визначені шляхом жеребкування на засіданні СТК
СТК ФБСУ