2013-05-18 21:15:34
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ ЗАСІДАННЯ СПОРТИВНО-ТЕХНІЧНОЇ КОМІСІЇ (СТК) № 04

м. Київ

Початок засідання – о 12.00 15 травня 2013 року


Присутні: в.о. Голови СТК – Ленець І.А., Секретар ФБСУ – Тодоренко В.П., Провідний тренер – Лизогубенко В.П.,Голова суддівської колегії – Пономарьов
М.Ю.( в телефонному режимі).

Присутні в обговоренні всі члени СТК, кворум є, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.
Слухали: пропозицію члена СТК ФБСУ - ЛизогубенкоВ.П.,який запропонував обрати головою засідання Ленець І.А., секретарем засідання Тодоренко В.П..
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати головою засідання СТК ФБСУ Ленець І.А., секретарем засідання Тодоренко В.П..

Слухали: Ленець І.А., який запропонував наступний порядок денний:
1. Про перенос ігор (команда «Дончанка» м. Донецьк) 1-го туру Чемпіоната України з софтболу 2013 року.
2. Питання стосовно не явки команди з м. Суми на останню гру Чемпіонату України з бейсболу серед кадетів (06-10.05.2013року) в м. Кіровограді.
3. Про затвердження місця проведення 2-го та 3-го туру Чемпіонату України з софтболу в сезоні 2013 року.
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили:
Вважаючи «форс-мажорні» обставини і позицію тренерів команд-учасниць Чемпіонату України з софтболу, СТК дозволяє команді «Дончанка» м. Донецьк дограти пропущені ігри до закінчення сезону 2013 року.

ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили:
Відповідно до Регламентуючих документів а саме Додаток №2(Про дисциплінарні та штрафні санкції) розділ Санкції по відношенню до команд, СТК ФБСУ прийняло рішення накласти на команду з м. Суми штраф в розмірі 500 гривень.

ПО ТРЕТЬОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили:
враховуючи згоду між Федерацією та керівництвом команд з м. Рівне та м. Кіровоград , СТК ФБСУ дозволяє провести другий тур Чемпіонату України з софтболу в м. Кіровоград а господарями третього туру Чемпіонату України з софтболу2013 року будуть представники м. Рівне.