2026-05-18 18:29:37
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 3
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
 
м. Київ                                                                                             18 травня 2026 року 
Початок засідання – о 18.00 годині
У зв`язку з воєнним станом в Україні, засідання проводиться в режиміiнтернет-конференції.
 
В режимі iнтернет-конференції: Голова СТК ФБСУ Ігор ЛЕНЕЦЬ, Виконавчий директор ФБСУ Юрій ЧУНІХІН, Відповідальний секретар ФБСУ Василь ТОДОРЕНКО, Голова Колегії Суддів ФБСУ Андрій МАЛИНОВСЬКИЙ.
Ігор ЛЕНЕЦЬ – При обговоренні приймають участь четверо членів СТК, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.
Слухали: пропозицію Голови СТК ФБСУ – Ігоря ЛЕНЦЯ, який  запропонував обрати секретарем засідання Василя ТОДОРЕНКО, який буде вести протокол.
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Василя ТОДОРЕНКО  і доручити йому вести протокол.
Слухали: Ігор ЛЕНЕЦЬ, який запропонував наступний порядок денний:
1. Розгляд питання допуску гравців 2012 р. н.  в чемпіонаті України серед молоді в сезоні 2026 року.
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.
ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК ФБСУ, виключно в сезоні 2026 року дозволяє гравцям 2012 р. н. приймати участь у чемпіонаті України з бейсболу серед молоді. Рішення СТК ФБСУ розмістити на сайті ФБСУ.