2012-09-04 18:38:19
Витяг з протоколу №13

засідання спортивно-технічної комісії (СТК) Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
м. Київ 04 вересня 2012 року
вул. Еспланадна, 42
Початок засідання – о 14.00 годині
Присутні: в.о. Голови СТК – Ленець І.А., Секретар ФБСУ – Тодоренко В.П., Провідний тренер – Лизогубенко В.П., Голова суддівської колегії – Пономарьов М.Ю. (в тел.режимі).

Порядок денний:

1.Розгляд питання стосовно не явки команди «ТНУ»,Вища Ліга,Дивізіон «А»,на ігри 6 (перенесений) туру Чемпіонату України з бейсболу(01-02.08.2012року).
2. Розгляд питання стосовно не явки команди «Бізони»,Вища Ліга,Дивізіон «Б»,на ігри 8 туру Чемпіонату України з бейсболу(01-02.08.2012року).
3.Проведення жеребкування (визначення господаря 9 туру Чемпіонату України по бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б»).
4.Проведення жеребкування (визначення суперника команди,яка дозаявилась
на участь в розіграші відкритого Кубку України).
ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили:
В зв’язку з не явкою команди «ТНУ» на 6(перенесений) тур Чемпіонату України з бейсболу,Вища Ліга,Дивізіон «А»- транспортний засіб на якому гравці команди «ТНУ» їхали на ігри 6 туру в м. Київ зламався а також відсутність можливості переносу ігор, СТК ФБСУ вирішило прийняти ці обставини як форс-мажорні, при цьому зарахувати команді «ТНУ» три технічних поразки з рахунком 9:0 без нарахування очок та накласти штраф в розмірі 500 гривень.
ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили:
В зв’язку з не явкою команди «Бізони» на 8 тур Чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга , Дивізіон «Б», та відповідно до Регламентуючих документів а саме Додаток №2(Про дисциплінарні та штрафні санкції) розділ Санкції по відношенню до команд пункт №3, СТК ФБСУ вирішило прийняти обставини не явки команди «Бізони» на 8 тур Чемпіонату України як форс-мажорні обставини, а саме - медичні обставини, при цьому зарахувати команді «Бізони» три технічних поразки з рахунком 9:0 без нарахування очок.
ПО ТРЕТЬОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили:
СТК ФБСУ за результатами проведеного жеребкування затверджує господарів 9 туру Чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б». Команда, яка вказана першою є господарем туру.
«Соколи» - «Сумські Ворони»»;
«Діамант» - «Західний Вогонь».

ПО ЧЕТВЕРТОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили:
СТК ФБСУ за результатами проведеного жеребкування визначило суперника команди,яка дозаявилася («Рівенські Орли»), а саме це команда «Кабани» м. Полтава. Пари команд,які будуть грати в 1/8 фіналу:
«Рівенські Орли» - «Кабани»;
«Ілічівець» - «Комунарівець».