2021-08-02 21:42:34
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ 17/21
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
м. Київ                                                                                                    02 серпня 2021 року
вул. Авіаконструктора Антонова, 5  
Початок засідання – о 15.00 годині
У зв`язку з Карантином(коронавірус COVID-19) в Україні, засідання проводиться в режимі телефонної конференції.
Присутні: Голова СТК – Ленець І. А., Відповідальний секретар Тодоренко В. П.,  в режимі телефонної конференції Голова Колегії Суддів Болілий С. М., Виконавчий директор Дзюбенко Є. В..
Ленець І. А. – При обговоренні приймають участь четверо членів СТК, двоє в режимі телефонної конференції, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.                                                      
Слухали: пропозицію Голови СТК – Ленця І. А., який  запропонував обрати секретарем засідання Тодоренка В. П..
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Тодоренко В. П..
Слухали: Ленець І. А., який запропонував наступний порядок денний:
  1. Про перенос термінів проведення ігор VI туру чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, пара «АТМА» - «Біотехком-КНТУ».
  2. Про розгляд питання стосовно не явки команди «Десант» на ігри V туру чемпіонату України з бейсболу, Перша Ліга, «ІІ підгрупа», Друге коло 31.07.-01.08.2021 року в м. Суми.
  3. Про призначення місця проведення Кубку України з софтболу 15-17.10.2021 року.
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.
ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК ФБСУ затверджує терміни  та місце проведення ігор VI туру чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, пара «АТМА» - «Біотехком-КНТУ»      14-15.08.2021 року у м. Кропивницький. Приймаюча сторона, як організатори мають виконати вимоги Положення «Про обов’язки господаря туру, турніру, матчу, змагань, що проводиться ФБСУ» і виконати всі технічні умови по параметрам розмітки та огородження ігрового майданчика для змагань, також допомоги з розміщенням команд-учасниць та суддів, також дотримуватись виконання санітарно-епідеміологічних норм: забезпечити місце проведення та учасників змагань засобами гігієни: антибактеріальною речовиною, серветками, масками. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.

ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: За не явку команди «Десант» на ігри V туру чемпіонату України з бейсболу, Перша Ліга, «ІІ підгрупа», Друге коло 31.07.-01.08.2021 року в м. Суми СТК ФБСУ застосовує штрафні санкції до команди «Десант» м. Миколаїв у розмірі  500 грн. за кожну гру та технічну поразку з рахунком 0-9 за кожну гру з збереженням місця в загальній таблиці чемпіонату України з бейсболу, Перша Ліга.

ПО ТРЕТЬОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК ФБСУ надає право проведення Кубку України з софтболу з 15-17.10.2021 року в м. Кропивницький. Приймаюча сторона, як організатори мають виконати вимоги Положення «Про обов’язки господаря туру, турніру, матчу, змагань, що проводиться ФБСУ» і виконати всі технічні умови по параметрам розмітки та огородження ігрового майданчика для змагань, також допомоги з розміщенням команд-учасниць та суддів, також дотримуватись виконання санітарно-епідеміологічних норм: забезпечити місце проведення та учасників змагань засобами гігієни: антибактеріальною речовиною, серветками, масками.
Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.