2021-06-16 21:05:43
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ 12/21
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
м. Київ                                                                                                      16 червня 2021 року
вул. Авіаконструктора Антонова, 5  
Початок засідання – о 15.00 годині
У зв`язку з Карантином(коронавірус COVID-19) в Україні, засідання проводиться в режимі телефонної конференції.
Присутні: Голова СТК – Ленець І. А., Виконавчий директор Дзюбенко Є. В., Відповідальний секретар Тодоренко В. П.,  в режимі телефонної конференції Голова Колегії Суддів Болілий С. М..
Ленець І. А. – При обговоренні приймають участь четверо членів СТК, один в режимі телефонної конференції, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.                                                      
Слухали: пропозицію Голови СТК – Ленця І. А., який  запропонував обрати секретарем засідання Тодоренка В. П..
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Тодоренко В. П..
Слухали: Ленець І. А., який запропонував наступний порядок денний:
  1. Про розгляд Протесту від представника команди «Вест Сайд» Євгенія Чорногорського щодо порушення Регламенту в іграх другого туру чемпіонату України Першої Ліги між командами Вест Сайд та «Одеські моряки», які відбулися 05-06.06.2021 року в м. Одеса.
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили:
1. Вивчивши матеріали по першому епізоду Протесту, і не отримавши чіткого і зрозумілого пояснення та/або обґрунтованого заперечення щодо змісту знятого відео матеріалу, СТК ФБСУ робить висновок, що гравець команди «Одеські моряки» Бровінський Владислав був задіяний у першому турі чемпіонату республіки Молдови з бейсболу на позиції пітчера в сезоні 2021 року. Керуючись Регламентом а саме Додатком 2, Загальні положення пункт 7, СТК ФБСУ дискваліфікує гравця команди «Одеські моряки» Бровінського Владислава, без права подальшої участі в українському чемпіонаті в сезоні 2021 року.
Що до гравців команди «Одеські моряки» Павлова Максима та Долінського Володимира. По перше Долінський Володимир є громадянином України (в Протесті сказано що він є громадянином Молдови), по друге, факт зробленого фото не є достатньою та належною підставою вважати що ці гравці грали у іграх чемпіонату Молдови, тим  більш, що отримана інформація від Федерації Молдови свідчить про відсутність згаданих гравців у заявках молдовських команд  на участь у чемпіонаті Молдови з бейсболу.
2. По другому епізоду Протесту. Вивчивши Протокол другої гри (06.06.2021), СТК ФБСУ  зафіксувало, що в другій грі у дев’ятому інінгу були одночасно залучені  5 гравців-іноземців, що є порушенням норми прописаної в  Регламенту ФБСУ, Розділ XVІІІ. За відсутністю  прямої норми покарання за це порушенням в Додатку 2, СТК ФБСУ бере на себе зобов’язання в найближчий термін прописати та запропонувати на затвердження членам Виконкому норму покарання, яка стосується порушенням норми Регламенту ФБСУ, Розділ XVІІІ.
3. У зв’язку з частковим задоволеним Протесту, СТК ФБСУ приймає рішення повернути гарантійний внесок 500 грн. представнику команди «Вест Сайд» Євгенію Чорногорському.
4. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати представників команд «Вест Сайд» та «Одеські моряки», також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.