2021-05-07 18:55:47
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ 08/21
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
м. Київ                                                                                                                       07 травня 2021 року
вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Початок засідання – о 12.00 годині
У зв`язку з Карантином(коронавірус COVID-19) в Україні, засідання проводиться в режимі телефонної конференції.
Присутні: Голова СТК – Ленець І. А., Виконавчий директор Дзюбенко Є. В., Відповідальний секретар Тодоренко В. П., в режимі телефонної конференції Голова Колегії Суддів            Болілий С. М..
Ленець І. А. – При обговоренні приймають участь четверо членів СТК, один в режимі телефонної конференції, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.
Слухали: пропозицію Голови СТК – Ленця І. А., який  запропонував обрати секретарем засідання Тодоренка В. П..
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Тодоренко В. П..
Слухали: Ленець І. А., який запропонував наступний порядок денний:
1.     Про перенос термінів проведення I туру чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга у парі «АТМА» Київська область-«Ураніум» м. Кропивницький з 08-09.05.2021 року на
18-19.09.2021 року.
2.     Про перенос термінів проведення II туру чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга у парі «Соколи» м. Чернівці-«Біотехком-СДЮШОР-2» м. Кропивницький з 15-16.05.2021 року на                              29-30.05.2021 року.
3.     Про проведення жеребкування по визначенню порядкових номерів команд-учасниць чемпіонату України з бейсболу серед юнаків U 12.
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК ФБСУ затверджує перенос термінів проведення I туру чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга у парі «АТМА» Київська область – «Ураніум» м. Кропивницький з           08-09.05.2021 року на 18-19.09.2021 року. Господарю туру необхідно виконати вимоги Положення «Про обов’язки господаря туру, турніру, матчу, змагань, що проводиться ФБСУ», виконати всі технічні умови по параметрам розмітки та огородження ігрового майданчика для змагань, також допомоги з розміщенням команд-учасниць та суддів, також дотримуватись виконання санітарно-епідеміологічних норм: забезпечити місце проведення та учасників змагань засобами гігієни: антибактеріальною речовиною, серветками, масками. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.

ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК ФБСУ затверджує перенос термінів проведення II туру чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга у парі «Соколи» м. Чернівці-«Біотехком-СДЮШОР-2» м. Кропивницький з                             15-16.05.2021 року на 29-30.05.2021 року. Господарю туру необхідно виконати вимоги Положення «Про обов’язки господаря туру, турніру, матчу, змагань, що проводиться ФБСУ», виконати всі технічні умови по параметрам розмітки та огородження ігрового майданчика для змагань, також допомоги з розміщенням команд-учасниць та суддів, також дотримуватись виконання санітарно-епідеміологічних норм: забезпечити місце проведення та учасників змагань засобами гігієни: антибактеріальною речовиною, серветками, масками. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.

ПО ТРЕТЬОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК затверджує результати жеребу, були присвоєні такі порядкові номери:
Номер 6 (Збірна команда Донецької області);
Номер 7 (ДЮСШ «Дарниця»-Дарницькі Тигри м. Київ);
Номер 8 (Збірна команда Рівненської області-ІІ);
Номер 9 (Збірна команда м. Києва).
Доручити Голові колегії суддів Болілому С. М. зробити розклад змагань.
Довести інформацію до керівників команд-учасниць та розмістити її на сайті ФБСУ.