2021-05-01 18:59:45
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ 07/21
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
м. Київ                                                                                                                  01 травня 2021 року
вул. Авіаконструктора Антонова, 5  
Початок засідання – о 14.00 годині
У зв`язку з Карантином(коронавірус COVID-19) в Україні, засідання проводиться в режимі телефонної конференції.
Присутні: Голова СТК – Ленець І. А., Виконавчий директор Дзюбенко Є. В., Відповідальний секретар Тодоренко В. П.,  в режимі телефонної конференції Голова Колегії Суддів Болілий С. М..
Ленець І. А. – При обговоренні примають участь четверо членів СТК, один в режимі телефонної конференції, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.                                                      
Слухали: пропозицію Голови СТК – Ленця І. А., який  запропонував обрати секретарем засідання Тодоренка В. П..
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Тодоренко В. П..
Слухали: Ленець І. А., який запропонував наступний порядок денний:
  1. Про призначення місця проведення II з’їздного туру чемпіонату України по софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «А» 14-16.05.2021 року.
  2. Про призначення місця проведення II з’їздного туру чемпіонату України по софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» 29-30.05.2021 року.
  3. Розгляд питання про перенос термінів проведення ігор І та ІІ туру чемпіонату України з бейсболу, Перша Ліга,  «II підгрупа».
  4. Про призначення місця проведення чемпіонату України з софтболу серед дівчат U13, етап 04-06.06.2021 року.
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.
 
ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК ФБСУ затверджує проведення II з’їздного туру чемпіонату України по софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «А» 14-16.05.2021 року у м. Кропивницький, селище Нове, вул. Металургів, 36 (Оздоровчо-спортивний комплекс «Юність»). Приймаючій стороні, як організаторам необхідно виконати вимоги Положення «Про обов’язки господаря туру, турніру, матчу, змагань, що проводиться ФБСУ», виконати всі технічні умови по параметрам розмітки та огородження ігрового майданчика для змагань, також допомоги з розміщенням команд-учасниць та суддів, також дотримуватись виконання санітарно-епідеміологічних норм: забезпечити місце проведення та учасників змагань засобами гігієни: антибактеріальною речовиною, серветками, масками. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.

ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК ФБСУ затверджує проведення II з’їздного туру чемпіонату України по софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» 29-30.05.2021 року у м. Кропивницький, селище Нове, вул. Металургів, 36 (Оздоровчо-спортивний комплекс «Юність»). Приймаючій стороні, як організаторам необхідно виконати вимоги Положення «Про обов’язки господаря туру, турніру, матчу, змагань, що проводиться ФБСУ», виконати всі технічні умови по параметрам розмітки та огородження ігрового майданчика для змагань, також допомоги з розміщенням команд-учасниць та суддів, також дотримуватись виконання санітарно-епідеміологічних норм: забезпечити місце проведення та учасників змагань засобами гігієни: антибактеріальною речовиною, серветками, масками. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.

ПО ТРЄТЬОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК ФБСУ затверджує перенос термінів проведення ігор І туру чемпіонату України з бейсболу, Перша Ліга, «II підгрупа» у парі «EAST SIDE» Донецька обл. – «Десант» м. Миколаїв з    05-06.06.2021 року на 12-13.06.2021 року та ігри ІІ туру у парі «Десант»             м. Миколаїв – «Сумські Ворони» м. Суми з 12-13.06.2021 року на 21-22.08.2021 року. Командам-господарям турів необхідно виконати вимоги Положення «Про обов’язки господаря туру, турніру, матчу, змагань, що проводиться ФБСУ», виконати всі технічні умови по параметрам розмітки та огородження ігрового майданчика для змагань, також допомоги з розміщенням команд-учасниць та суддів, також дотримуватись виконання санітарно-епідеміологічних норм: забезпечити місце проведення та учасників змагань засобами гігієни: антибактеріальною речовиною, серветками, масками. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.

ПО ЧЕТВЕРТОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК ФБСУ затверджує місце проведення етапу чемпіонату України з софтболу серед дівчат U13 04-06.06.2021 року в м. Миколаєві – день приїзду 03.06.2021 року. Приймаюча сторона, як організатори мають виконати вимоги Положення «Про обов’язки господаря туру, турніру, матчу, змагань, що проводиться ФБСУ» і виконати всі технічні умови по параметрам розмітки та огородження ігрового майданчика для змагань, також допомоги з розміщенням команд-учасниць та суддів, також дотримуватись виконання санітарно-епідеміологічних норм: забезпечити місце проведення та учасників змагань засобами гігієни: антибактеріальною речовиною, серветками, масками. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.