2021-04-17 17:21:33
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ 05/21
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
 
м. Київ                                                                                                                             17 квітня 2021 року
вул. Авіаконструктора Антонова, 5  
Початок засідання – о 14.00 годині
У зв`язку з Карантином (коронавірус COVID-19) в Україні, засідання проводиться в режимі телефонної конференції.
В телефонному режимі: Голова СТК – Ленець І. А., Виконавчий директор Дзюбенко Є. В., Голова Колегії Суддів Болілий С. М., Відповідальний секретар Тодоренко В. П..
Ленець І. А. – При обговоренні приймають участь четверо членів СТК, в режимі телефонної конференції, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комітету, вважаються легітимними.                                                      
Слухали: пропозицію Голови СТК – Ленця І. А., який  запропонував обрати секретарем засідання Тодоренка В. П..
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Тодоренко В. П..
Слухали: Ленця Ігоря Анатолійовича, який запропонував наступний порядок денний:
  1. Про призначення місця проведення фінальної частини чемпіонату України з бейсболу серед юнаків (U12).
  2. Про призначення місця проведення фінальної частини чемпіонату України з бейсболу серед молоді (U23).
  3. Про призначення місця проведення фінальної частини чемпіонату України з софтболу серед юніорок (U18).
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: Надати право на проведення фінальної частини чемпіонату України з бейсболу серед юнаків (U12) 11-15.05.2021 року в м. Рівне, день приїзду 10.05.2021 року. Приймаючій стороні, як організаторам необхідно виконати вимоги Положення «Про обов’язки господаря туру, турніру, матчу, змагань, що проводиться ФБСУ», виконати всі технічні умови по параметрам розмітки та огородження ігрового майданчика для змагань, також допомоги з розміщенням команд-учасниць та суддів, також дотримуватись виконання санітарно-епідеміологічних норм: забезпечити місце проведення та учасників змагань засобами гігієни: антибактеріальною речовиною, серветками, масками. При цьому, якщо погіршиться епідеміологічна ситуації, терміни та місце проведення змагань можуть бути змінені з метою зменшення ризику зараження та поширення корона вірусної інфекції COVID-19. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.

ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: Надати право на проведення фінальної частини чемпіонату України з бейсболу серед молоді (U23) 19-23.05.2021 року в м. Кропивницький, день приїзду 18.05.2021 року. Приймаючій стороні, як організаторам необхідно виконати вимоги Положення «Про обов’язки господаря туру, турніру, матчу, змагань, що проводиться ФБСУ», виконати всі технічні умови по параметрам розмітки та огородження ігрового майданчика для змагань, також допомоги з розміщенням команд-учасниць та суддів, також дотримуватись виконання санітарно-епідеміологічних норм: Забезпечити місце проведення та учасників змагань засобами гігієни: антибактеріальною речовиною, серветками, масками. При цьому, якщо погіршиться епідеміологічна ситуації, терміни та місце проведення змагань можуть бути змінені з метою зменшення ризику зараження та поширення корона вірусної інфекції COVID-19. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.
 
ПО ТРЕТЬОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: Надати право на проведення фінальної частини чемпіонату України з софтболу серед юніорок (U18) 07-09.05.2021 року в м. Кропивницький, день приїзду 06.05.2021 року. Приймаючій стороні, як організаторам необхідно виконати вимоги Положення «Про обов’язки господаря туру, турніру, матчу, змагань, що проводиться ФБСУ», виконати всі технічні умови по параметрам розмітки та огородження ігрового майданчика для змагань, також допомоги з розміщенням команд-учасниць та суддів, також дотримуватись виконання санітарно-епідеміологічних норм: Забезпечити місце проведення та учасників змагань засобами гігієни: антибактеріальною речовиною, серветками, масками. При цьому, якщо погіршиться епідеміологічна ситуації, терміни та місце проведення змагань можуть бути змінені з метою зменшення ризику зараження та поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.