2021-03-22 18:45:59
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ 03/21
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
 
м. Київ                                                                                                                           22 березня 2021 року
вул. Авіаконструктора Антонова, 5  
Початок засідання – о 15.00 годині
У зв`язку з Карантином (коронавірус COVID-19) в Україні, засідання проводиться в режимі телефонної конференції.
В телефонному режимі: Голова СТК – Ленець І. А., Виконавчий директор Дзюбенко Є. В., Голова Колегії Суддів Болілий С. М., Відповідальний секретар Тодоренко В. П..
Ленець І. А. – При обговоренні приймають участь четверо членів СТК, в режимі телефонної конференції, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комітету, вважаються легітимними.                                                      
Слухали: пропозицію Голови СТК – Ленця І. А., який  запропонував обрати секретарем засідання Тодоренка В. П..
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Тодоренко В. П..
Слухали: Ленця Ігоря Анатолійовича, який запропонував наступний порядок денний:
  1. Про перенос термінів та затвердження місця проведення 1 (з’їздного) туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б».
  2. Про призначення місця проведення 1 (з’їздного) туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «А» 16-18.04.2021 року.
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.
 
ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: Перенести терміни проведення 1 (з’їздного) туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» з 01-02.05.2021 року на 23-25.04.2021 року та затвердити місце проведення 1 (з’їздного) туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» у м. Миколаєві. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.
 
ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: Надати право проведення 1 (з’їздного) туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «А» з 16-18.04.2021 року в м. Кропивницький. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.