2021-03-12 18:45:07
ФЕДЕРАЦІЯ  БЕЙСБОЛУ ТА СОФТБОЛУ УКРАЇНИ (ФБСУ)
Витяг з протоколу № 01/21
ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ
                                                                                                    
Дата засідання :                   09 березня 2021 року
Дата оформлення рішення: 11 березня 2021 року
 
Засідання скликано та проведено Першим віце-президентом ФБСУ Ковальовим Володимиром Олексійовичем за дорученням Президента ФБСУ Ніколаєнко Андрія Івановича.
Відповідно до пункту 4.3.6. Статуту ФБСУ, у зв`язку з епідеміологічною ситуацією (коронавірус COVID-19) в Україні та з метою дотримання санітарних норм, засідання проведено  в режимі дистанційної участі членів Виконкому та голосування через засоби електронної пошти, отримання волевиявлення  членів Виконкому щодо питання порядку денного здійснено  за допомогою електронного опитування та обміну інформацією. Для ознайомлення членам Виконкому завчасно надіслано пакет документів з приводу питання порядку денного.
 
Порядок денний:
1. Про внесення змін до регламентуючих документів на сезон 2021 року щодо формату проведення змагань за наслідками розгляду колективного листа від тренерів команд-учасниць чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» в рамках нового  Положення про рейтинг з олімпійських та не олімпійських видів спорту в Україні, що набуло чинності 01.01.2021 р.
До голосування  щодо  внесення змін до редакції регламентуючих документів на сезон           2021 року винесені наступні питання:
1) чемпіонат України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» змінити (перейменувати) на чемпіонат України з бейсболу, Перша Ліга. Формат проведення змагань залишити, як було у попередній редакції для чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б».
2) Збільшити кількість ігор, а саме в стикових іграх між підгрупами (система «стінка на стінку») зіграти ігри між командами до двох перемог та за згодою двох сторін обирається місце де будуть проходити ігри або визначається місце проведення шляхом жеребу.
 
У ході інтерактивного обговорення та голосування, шляхом подання членами Виконкому волевиявлення електронною поштою на адресу ФБСУ, було отримано голоси членів Виконкому:

Взяли участь в обговоренні та прийнятті рішення (11 членів Виконкому​ що є кворумом для прийняття рішення) - «за»
 
Президент ФБСУ 
Перший віце-президент ФБСУ
Віце-президент ФБСУ
Віце-президент ФБСУ
Виконавчий директор ФБСУ
Голова Комісії Атлетів ФБСУ
Голова СТК ФБСУ
Голова ТР ФБСУ
Відповідальний секретар ФБСУ
Член Виконкому
Член Виконкому
Ніколаєнко Андрій Іванович
Ковальов Володимир Олексійович
Кисіль Василь Григорович
Чуніхін Юрій Митрофанович
Дзюбенко Євген Васильович
Носкова Галина Анріївна
Ленець Ігор Анатолійович
Бойко Олег Миколайович
Тодоренко Василь Петрович
Грінчук Ростислав Васильович
Сомотов Станіслав Юрійович

 


Не приймали участі в голосуванні (2 членів Виконкому):
 
Віце-президент ФБСУ               
Член Виконкому
Дануца Олександр Анатолійович
Ткаченко Євген Вікторович 
Рішення прийняте більшістю голосів.
 
Виконком ФБСУ  ПОСТАНОВЛЯЄ:
Внести зміни до редакції регламентуючих документів на сезон 2021 року, а саме:
1) Чемпіонат України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» змінити (перейменувати) на чемпіонат України з бейсболу, Перша Ліга. Формат проведення змагань залишити, як було у попередній редакції для чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б».
2) Збільшити кількість ігор, а саме в стикових іграх між підгрупами (система «стінка на стінку») зіграти ігри між командами до двох перемог та за згодою двох сторін обирається місце де будуть проходити ігри або визначається місце проведення шляхом жеребу.
 
ЗАТВЕРДИТИ.
За результатами проведення засідання складено та підписано протокол.