2020-07-16 17:42:50
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ 19
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
м. Київ                                                                                                       16 липня 2020 року
вул. Авіаконструктора Антонова, 5  
Початок засідання – о 14.00 годині
У зв`язку з Карантином(коронавірус COVID-19) в Україні, засідання проводиться в режимі телефонної конференції.
Присутні: Голова СТК – Ленець І. А., Виконавчий директор Дзюбенко Є. В., Відповідальний секретар Тодоренко В. П.,  в режимі телефонної конференції Голова Колегії Суддів Болілий С. М..
Ленець І. А. – При обговоренні примають участь четверо членів СТК, один в режимі телефонної конференції, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.                                                      
Слухали: пропозицію Голови СТК – Ленця І. А., який  запропонував обрати секретарем засідання Тодоренка В. П..
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Тодоренко В. П..
Слухали: Ленець І. А., який запропонував наступний порядок денний:
  1. Роз’яснення рішення СТК №15 від 02.07.2020 року про заміну пар місцями в Розкладі змагань (господарі – гості) в чемпіонаті України з бейсболу, Вища Ліга (Дивізіон «А», Дивізіон «Б»).
  2.  Розгляд питання стосовно неявки збірної команди м Суми на ігри I з’їздного туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» 10-12.07.2020 року в м. Кропивницький.
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК ФБСУ дає роз’яснення до рішення СТК № 15 від 02.07.2020 року, а саме у разі необхідності не тільки проходить заміна пар місцями в Розкладі змагань а і змінюються обов’язки. Тобто якщо в Розкладі змагань команда була господарем туру та у зв’язку з неможливістю прийняти тур у себе, вона виїжджає до команди-суперниці, то обов’язки господаря в цьому випадку виконує команда, яка приймає цей тур. Про рішення (роз’яснення) СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.

ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: По перше, СТК ФБСУ застосовує штрафні санкції до збірної команди м. Суми у розмірі 2000 грн (500 грн. за кожну гру – технічна поразка);
По друге, СТК ФБСУ допускає збірну команду м. Суми до участі у наступних турах чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б»;
По третє, Про рішення СТК ФБСУ проінформувати тренера збірної команди  м. Суми Каравая Р. Ф., також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.