2020-03-20 17:22:48
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 03
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
м. Київ                                                                                                                 20 березня 2020 року
вул. Авіаконструктора Антонова, 5  
Початок засідання – о 12.30 годині
Присутні: Голова СТК – Ленець І. А., Виконавчий директор Дзюбенко Є. В., Відповідальний секретар Тодоренко В. П.,  в режимі телефонної конференції Голова Колегії Суддів Болілий С. М..
Ленець І. А. – При обговоренні примають участь четверо членів СТК, один в режимі телефонної конференції, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.                                                      
Слухали: пропозицію Голови СТК – Ленця І. А., який  запропонував обрати секретарем засідання Тодоренка В. П..
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Тодоренко В. П..
Слухали: Ленець І. А., який запропонував наступний порядок денний:
1. Про зміни до редакції Регламенту проведення змагань відкритих чемпіонатів та Кубків України з бейсболу та софтболу на 2020 рік, Розділ ІІ. Чемпіонат України з бейсболу. Вища ліга.
 
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.
 
 
ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
 
Вирішили: СТК ФБСУ  затверджує зміни до тексту редакції Регламенту проведення змагань відкритих чемпіонатів та Кубків України з бейсболу та софтболу на 2020 рік, Розділ ІІ. Чемпіонат України з бейсболу. Вища ліга:
«Чемпіонат України  з бейсболу серед команд Вищої ліги проводиться у двох дивізіонах (дивізіон «А» та дивізіон «Б»). Команди Вищої ліги грають дерев’яними бітами відповідно до стандартів C.E.B. (біти з обох списків допущені до використання), а також м’ячами (Teammate 130, Wilson A 1030, Rawlings ROLB) офіцйно затвердженими Виконкомом ФБСУ для проведення змагань».