2020-02-06 18:16:34
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 01
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
м. Київ                                                                                              06 лютого  2020 року
вул. Авіаконструктора Антонова, 5-Б офіс 526  
Початок засідання – о 12.00 годині
Присутні: в. о. Голови СТК – Ленець І. А., в режимі телефонної конференції суддя міжнародної категорії, в. о. члена СТК  Лизогубенко В. П..
Запрошені: в. о. Виконавчого директора ФБСУ Дзюбенко Є. В., в. о. Відповідального секретаря ФБСУ – Тодоренко В. П..
При проведенні засідання один член СТК працював в режимі телефонної конференції, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.                                                      
Слухали: пропозицію в. о. Голови СТК – Ленця І. А., який  запропонував обрати секретарем засідання Тодоренка В. П..
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Тодоренко В. П..
Слухали: Ленець І. А., який запропонував наступний порядок денний:
1. Розгляд питання стосовно проведення жеребкування по визначенню другої команди від регіону, який буде приймати участь в фінальній частині Шкільної бейсбольної Ліги України у закритих приміщеннях з 26-28.02.2020 року в м. Київ (Пуща-Водиця). 
2. Розгляд питання стосовно проведення жеребкування по визначенню порядкових номерів (6, 7, 8) для команд-учасниць, котрі будуть приймати участь в новому форматі фінальної частини Шкільної бейсбольної Ліги України у закритих приміщеннях з 26-28.02.2020 року в м. Київ (Пуща-Водиця). 
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК затверджує результат жеребу. У фінальній частині Шкільної бейсбольної Ліги України у закритих приміщеннях приймає участь команда Рівненської області, яка і буде другим учасником від регіону.
Довести цю інформацію до керівників команд-учасниць та розмістити її на сайті ФБСУ (протокол засідання СТК № 01 від 06.02.2020 року).

ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК затверджує результати жеребу. У фінальній частині Шкільної бейсбольної Ліги України у закритих приміщеннях під №6 приймає участь команда м. Миколаїв, під №7 приймає участь команда Львівська область, під №8 команда Рівненська область-2. Довести цю інформацію до керівників команд-учасниць та розмістити її на сайті ФБСУ (протокол засідання СТК № 01 від 06.02.2020 року).