2019-08-30 17:28:56
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 18
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
м. Київ                                                                                                   30 серпня 2019 року
вул. Авіаконструктора Антонова, 5  
Початок засідання – о 12.00 годині
 
Присутні: Голова СТК – Ленець І. А., в режимі телефонної конференції Голова Колегії Суддів Профатілов С. С., суддя міжнародної категорії Лизогубенко В. П..
Запрошений: Відповідальний секретар ФБСУ – Тодоренко В. П..
Ленець І. А. – При обговоренні присутні всі члени СТК, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.                                                      
Слухали: пропозицію Голови СТК – Ленця І. А., який  запропонував обрати секретарем засідання Тодоренка В. П..
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Тодоренко В. П..
Слухали: Ленець І. А., який запропонував наступний порядок денний:
1. Розгляд питання стосовно формату, місця та термінів проведення ігор за 7-10 місця чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б». 
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.
 
ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК затверджує формат, місце і терміни проведення ігор чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» за 7-10 місця. По-перше, команди «East Side» (Донецька обл.) та «Poltava Wild Hogs» (Полтавська обл.), котрі посіли у своїх групах треті місця, розіграють між собою з сьомого по восьме місце у м. Києві 01.09.2019 року; по-друге, команди «Молодіжна збірна Київської області» та «Бомберс» (Дніпропетровська область), котрі у своїх групах посіли четверті місця, розіграють між собою з дев’ятого по десяте місце у м. Києві 07.09.2019 року. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.