2019-08-04 15:03:31
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 13
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
м. Київ                                                                                                      02 серпня 2019 року
вул. Авіаконструктора Антонова, 5  
Початок засідання – о 15.00 годині
 
Присутні: Голова СТК – Ленець І. А., Лизогубенко В. П., в режимі телефонної конференції Голова Колегії Суддів Профатілов С. С..
Запрошений: Відповідальний секретар ФБСУ – Тодоренко В. П..
Ленець І. А. – При обговоренні присутні всі члени СТК, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.                                                      
Слухали: пропозицію Голови СТК – Ленця І. А., який  запропонував обрати секретарем засідання Тодоренка В. П..
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Тодоренко В. П..
Слухали: Ленець І. А., який запропонував наступний порядок денний:
  1. Про затвердження терміну проведення перенесеного II туру чемпіонату України збейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» - Західна група (Перше коло) у парі Збірна команда Київської обл. - "Соколи-ОДЮСШ "Спартак".
  2. Про перенос термінів проведення ігор VI туру чемпіонату України з бейсболу,Вища Ліга, Дивізіон «Б» - Західна група (Друге коло) у парі  "Вест Сайд" (м. Рівне) -  "Соколи-ОДЮСШ "Спартак" (м. Чернівці) з 10-11.08.2019 року на 17-18.08.2019 року в м. Рівне.
 
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.
 
ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ: 
Вирішили: СТК ФБСУ затверджує термін проведення перенесеного II туру чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» - Західна група (Перше коло) у парі Збірна команда Київської обл. - "Соколи-ОДЮСШ "Спартак" на 14.08.2019 року в м. Києві. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.

ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ: 
Вирішили: СТК ФБСУ затверджує перенесення термінів проведення ігор VI туру чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» - Західна група (Друге коло) у парі  "Вест Сайд" (м. Рівне) -  "Соколи-ОДЮСШ "Спартак" (м. Чернівці) з 10-11.08.2019 року на 17-18.08.2019 року в м. Рівне. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.