2019-05-28 19:27:42
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 09
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
м. Київ                                                                                                    24 травня 2019 року
вул. Авіаконструктора Антонова, 5  
Початок засідання – о 15.00 годині
 
Присутні: Голова СТК – Ленець І. А., Лизогубенко В. П., в режимі телефонної конференції Голова Колегії Суддів Профатілов С. С..
Запрошений: Відповідальний секретар ФБСУ – Тодоренко В. П..
Ленець І. А. – При обговоренні присутні всі члени СТК, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.                                                      
Слухали: пропозицію Голови СТК – Ленця І. А., який  запропонував обрати секретарем засідання Тодоренка В. П..
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Тодоренко В. П..
Слухали: Ленець І. А., який запропонував наступний порядок денний:
  1. Про призначення місця проведення II з’їздного туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «А».
  2. Про перенос термінів проведення ігор VI туру чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» - Північно-Східна група (Друге коло) у парі  "Poltava Wild Hogs" (Полтавська обл.) - "Ворони" (м. Суми) з 03-04.08.2019 року на 25-26.05.2019 року.
 
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.
 
ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК ФБСУ затверджує місце проведення II з’їздного туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга з 07 - 09.06.2019 року в м. Кропивницький. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.
 
ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК ФБСУ затверджує перенос термінів проведення ігор VI туру чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» - Північно-Східна група (Друге коло) у парі  "Poltava Wild Hogs" (Полтавська обл.) - "Ворони" (м. Суми) з 03-04.08.2019 року на 25-26.05.2019 року у м. Полтава. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.