2019-05-15 20:25:39
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 07
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
м. Київ                                                                                                      14 травня 2019 року
вул. Авіаконструктора Антонова, 5  
Початок засідання – о 16.00 годині
Присутні: Голова СТК – Ленець І. А., Лизогубенко В. П., в режимі телефонної конференції Голова Колегії Суддів Профатілов С. С..
Запрошений: Відповідальний секретар ФБСУ – Тодоренко В. П..
Ленець І. А. – При обговоренні присутні всі члени СТК, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.                                                      
Слухали: пропозицію Голови СТК – Ленця І. А., який  запропонував обрати секретарем засідання Тодоренка В. П..
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Тодоренко В. П..
Слухали: Ленець І. А., який запропонував наступний порядок денний:
  1. Про перенос термінів і місця проведення ігор II туру чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» - Північно-Східна група (Перше коло) в парі "Бомберс" (Дніпропетровська обл.) - "Poltava Wild Hogs" (Полтавська обл.).
  2. Про перенос термінів проведення ігор II туру чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б», Західна група (Перше коло) в парі Збірна команда Київської обл. - "Соколи-ОДЮСШ "Спартак" (м. Чернівці).
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти питання порядку денного.
 
ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК ФБСУ затверджує перенесення термінів і місця проведення ігор        II туру чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б», Північно-Східна група (Перше коло) в парі "Бомберс" (Дніпропетровська обл.) - "Poltava Wild Hogs" (Полтавська обл.) з  18-19.05.2019 року в м. Дніпро на 15.06.2019 року в м. Полтава. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.
 
ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК ФБСУ затверджує перенесення термінів проведення ігор II туру чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б», Західна група (Перше коло) в парі Збірна команда Київської обл. - "Соколи-ОДЮСШ "Спартак" (м. Чернівці) з 18-19.05.2019 року на 08-09.06.2019 року в м. Києві. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.