2019-05-06 18:43:36
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 05
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
 
м. Київ                                                                                                    06 травня 2019 року
вул. Авіаконструктора Антонова, 5  
Початок засідання – о 16.00 годині
 
Присутні: Голова СТК – Ленець І. А., Лизогубенко В. П., в режимі телефонної конференції Голова Колегії Суддів Профатілов С. С..
Запрошений: Відповідальний секретар ФБСУ – Тодоренко В. П..
 
Ленець І. А. – При обговоренні присутні всі члени СТК, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.                                                      
Слухали: пропозицію Голови СТК – Ленця І. А., який  запропонував обрати секретарем засідання Тодоренка В. П..
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Тодоренко В. П..
Слухали: Ленець І. А., який запропонував наступний порядок денний:
  1. Про затвердження формату розіграшу та термінів проведення ігор чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» в сезоні 2019 року.
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.
ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили:
  
По-перше,
затверджується кількісний розподіл всіх команд-учасниць на три групи:  Західна група (чотири команди),  Південна група (три команди), Північно-Східна група (чотири команди):
 
«Західна група»:
1. "Соколи-ОДЮСШ "Спартак" (м. Чернівці);
2. "Вест Сайд" (м. Рівне);
3. "East Side" (Донецька обл.);
4. Збірна команда Київської обл.
 
«Південна група»:
1. "Дельфіни" (м. Чорноморськ);
2. "Десант" (м. Миколаїв);
3. "Одеські моряки" (м. Одеса).
 
«Північно-Східна група»:
1. "Ворони" (м. Суми);
2. "East Vikings" ХОО ФСТ "Спартак" (м. Харків);
3. "Бомберс" (Дніпропетровська обл.);
4. "Poltava Wild Hogs" (Полтавська обл.).
  

По-друге, Затверджується система розіграшу проведення ігор чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» - застосовується другий варіант розіграшу, формат проведення як у сезоні 2018 року – по територіальному принципу з (згодою команд), а саме в кожній групі команди грають два кола між собою – 12 ігор, переможці груп (1 місце) виходять до фінальної частини (фінал 4-х);

Команди які зайняли (2 місце) в групах між собою розігрують переможця, який виходить до фінальної частини (фінал 4-х), команди, які посіли 2-3 місце в цій групі відповідно до загальної таблиці займають 5-6 місця;

Переможці груп та команда яка виборола право грати у фінальній четвірці (фінал 4-х) розігрують між собою з 1 по 4 місця. Команди, які зайняли у Західній та Північно-Східній групах 3-4 місце розігрують  між собою з 7 по 10 місця. Команда, котра зайняла  3 місце у Південній групі, автоматично посідає 11 місце.
*При цьому варіанті 1, 2, 3 місце (переможці груп) - грають 15 ігор; команда яка виборола право грати у фіналі 4-х грає 17 ігор; 5, 6  місце грають 14 ігор; 7, 8, 9, 10 місце -  грають 15 ігор; 11 місце - грають 12 ігор.
 
По-третє, Затверджується розклад проведення чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» на 2019 рік – «роз’їзна система»:             
 
Західна група (Перше коло)команди грають по дві гри у турі:
                                       
1. "Соколи-ОДЮСШ "Спартак" (м. Чернівці);
2. "Вест Сайд" (м. Рівне);
3. "East Side" (Донецька обл.);
4.  Збірна команда Київської обл.;
 
Перше коло
I тур 11-12.05.2019 року
Збірна команда Київської обл. - "Вест Сайд"
"Соколи-ОДЮСШ "Спартак" - "East Side"

II тур 18-19.05.2019 року
"Вест Сайд"  -  "East Side"
Збірна команда Київської обл. - "Соколи-ОДЮСШ "Спартак"

III тур 15-16.06.2019 року
"Соколи-ОДЮСШ "Спартак" -  "Вест Сайд"
"East Side" - Збірна команда Київської обл.
 
Північно-Східна група (Перше коло)команди грають по дві гри у турі:
 
1. "Ворони" (м. Суми);
2. "East Vikings" (м. Харків);
3. "Бомберс" (Дніпропетровська обл.);
4. "Poltava Wild Hogs" (Полтавська обл.).
 
І тур (11-12 травня 2019 року) м. Суми

11 травня 2019 року
"Ворони"   - "Poltava Wild Hogs"
"East Vikings"  - "Бомберс"

12 травня 2019 року
"Бомберс" - "East Vikings"
"Poltava Wild Hogs" - "Ворони"
 
ІІ тур (18-19 травня 2019 року) м. Суми

18 травня 2019 року
"East Vikings"   - "Ворони"

19 травня 2019 року
"Ворони" - "East Vikings"

(18-19 травня 2019 року) м. Дніпро

18 травня 2019 року
"Бомберс" - "Poltava Wild Hogs"

19 травня 2019 року
"Poltava Wild Hogs" - "Бомберс"
 
ІІІ тур (8-9 червня 2019 року) м. Дніпро

08 червня 2019 року
"Бомберс"   - "Ворони"

09 червня 2019 року
"Ворони" - "Бомберс"

(8-9 червня 2019 року) м. Полтава

08 червня 2019 року
"Poltava Wild Hogs" - "East Vikings"

09 червня 2019 року
"East Vikings" - "Poltava Wild Hogs
 
Південна група (Перше та Друге коло)команди грають по три гри у турі::
 
1. "Дельфіни" (м. Чорноморськ);
2. "Десант" (м. Миколаїв);
3. "Одеські моряки" (м. Одеса).
 
Перше коло
I тур 11-12.05.2019 року
"Дельфіни" - "Десант"

II тур 08-09.06.2019 року
"Одеські моряки" - "Десант"
 
III тур 15-16.06.2019 року
"Дельфіни" - "Одеські моряки"
 
Друге коло
IV тур13-14.07.2019 року

"Одеські моряки" - "Дельфіни"

V тур 20-21.07.2019 року
"Десант" - "Одеські моряки"

VI тур 27-28.07.2019 року
"Десант" - "Дельфіни".

По-четверте,   Визначення місця та термінів проведення ігор:
  • Другого кола у Західній та Північно-Східній групах;
  • За вихід до фіналу 4-х та фінальних ігор за 1-4 місця;
  •  Ігор за 7-10 місце буде визначено пізніше.
По-п’яте, про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.