2018-09-19 20:12:52
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 21
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
м. Київ                                                                                                                 17 вересня  2018 року
вул. Авіаконструктора Антонова, 5 (офіс 526), Початок засідання – о 14.00 годині
Присутні: в режимі телефонної конференції Голова СТК  Ленець І. А., Лизогубенко В. П., Голова Колегії Суддів Профатілов С. С..
Запрошені: Відповідальний секретар ФБСУ  Тодоренко В. П..
При проведенні засідання троє членів СТК працюють в режимі телефонної конференції, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.                                                      
Слухали: пропозицію Голови СТК – Ленця І. А., який  запропонував обрати секретарем засідання Тодоренка В. П.
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Тодоренко В. П.
Слухали: Ленець І. А., який запропонував наступний порядок денний:
1.   Розгляд питання стосовно не явки команди «East Side» (Донецька область) на ігри з’їздного туру за 7-9 місця чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» з           08-09.09.2018 року в м. Дніпро.
2. Розгляд питання стосовно визначення місця та термінів проведення чемпіонату України з софтболу серед кадетів (U 16).
3.   Розгляд питання стосовно листа про перенос термінів проведення ігор 1/8 Кубку України з бейсболу у парі «East Vikings»  -  РОК ДЮСШ «Колос» Західний Вогонь-II, які мають пройти  у м. Харків.
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ: 
Вирішили: У зв’язку з не приїздом команди «East Side» (Донецька область) на ігри з’їздного туру за 7-9 місця чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» з 08-09.09.2018 року в м. Дніпро, зарахувати дві технічні поразки з рахунком 0:9, призначити штрафні санкції у розмірі 1000 грн. із збереженням очок у підсумковій турнірній таблиці. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команди «East Side» (Донецька область), також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.

ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ: 
Вирішили: Надати право проведення чемпіонату України з софтболу серед кадетів (U 16) у м. Києві  з  24 по 27 вересня 2018 року за адресою: м. Київ,    вул. Вакуленчука, 1  на базі стадіону школи-інтернату №10. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.

ПО ТРЕТЬОМУ ПИТАННЮ: 
Вирішили: СТК ФБСУ дозволяє перенос термінів проведення ігор 1/8 Кубку України з бейсболу у парі «East Vikings»  -  РОК ДЮСШ «Колос» Західний Вогонь-II  з 29-30.09.2018 року на 22-23.09.2018 року, які мають пройти у м. Харків. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.