2018-08-06 19:15:23
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ 16
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
м. Київ                                                                                                                 06 серпня 2018 року
вул. Авіаконструктора Антонова, 5-Б, офіс 526  
Початок засідання – о 14.00 годині
 
Присутні: В режимі телефонної конференції Голова СТК – Ленець І. А., Лизогубенко В. П., Голова Колегії Суддів Профатілов С. С..
Запрошений: Відповідальний секретар ФБСУ – Тодоренко В. П..
Ленець І. А. – При обговоренні присутні всі члени СТК, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.                                                      
Слухали: пропозицію Голови СТК – Ленця І. А., який  запропонував обрати секретарем засідання Тодоренка В. П..
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Тодоренко В. П..
Слухали: Ленець І. А., який запропонував наступний порядок денний:
  1. Про призначення місця і термінів проведення ігор(команди, які посіли 2-ге місця в групах) за вихід до фіналу 4-х чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга,Дивізіон «Б».   
  2. Про призначення місця і термінів проведення III з’їздного туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «А».
 
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.
ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК ФБСУ затверджує місце проведення стикових ігор між командами-учасницями, котрі посіли другі місця у своїх групах і мають вибороти право на участь у  фіналі 4-х чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» в м. Києві                           з 11 по 12 серпня 2018 року. Система проведення ігор – кругова. Команди, котрі не потраплять до фіналу 4-х, посіють відповідно V-VI місця в турнірній таблиці.  Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.
 
ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК ФБСУ затверджує місце проведення III  з’їздного туру чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «А» з 07 - 09.09.2018 року в м. Кропивницький. Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.