2018-05-03 18:50:18
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 09
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
м. Київ                                                                                                                    02 травня 2018 року
вул. Фролівська, 1/6  
Початок засідання – о 14.00 годині
 
Присутні: Голова СТК – Ленець І. А., Лизогубенко В. П., в режимі телефонної конференції Голова Колегії Суддів Профатілов С. С..
Запрошені: Виконавчий директор ФБСУ – Дзюбенко Є. В., Відповідальний секретар ФБСУ – Тодоренко В. П..
 
Ленець І. А. – При обговоренні присутні всі члени СТК, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.                                                       
Слухали: пропозицію Голови СТК – Ленця І. А., який  запропонував обрати секретарем засідання Тодоренка В. П..
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Тодоренко В. П..
Слухали: Ленець І. А., який запропонував наступний порядок денний:
  1. Про розгляд апеляції, щодо результатів другої гри I туру (Перше коло) чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «А» між командами «Західний Вогонь» (м. Рівне) та «АТМА» (Київська обл.).
  2. Про зміни до редакції Регламенту проведення змагань відкритих чемпіонатів та Кубків України з бейсболу та софтболу на 2018 рік, Розділ ІI – Відкритий чемпіонат України з бейсболу, Вища Ліга; Розділ XІI – Вік учасників змагань.
 
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.
 
ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК ФБСУ залишає без змін результат другої гри I туру (Перше коло) чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «А» між командами «Західний Вогонь» (м. Рівне) та «АТМА» (Київська обл.). Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.
 
ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: СТК ФБСУ затверджує зміни до тексту редакції Регламенту проведення змагань відкритих чемпіонатів та Кубків України з бейсболу та софтболу на 2018 рік, в такій редакції:
“ІIВідкритий чемпіонат України з бейсболу, Вища Ліга..
Система розіграшу роз’їзна, ігри проводяться по вихідним дням: в суботу – одна гра, в неділю – дві  гри (даблхедер), кожна гра з 9-ти інінгів (нокаут після 7–го інінгу з різницею в 10 очок, нокаут після 5–го інінгу з різницею в 15 очок)”;
 
“XІIВік учасників змагань.
У другій грі туру в чемпіонаті України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «А» в обох командах повинні стартувати та подавати пітчери юніорського віку (2000-2003 р. н., 2002 р. н. надають спец допуск фіздиспансера, 2003 р. н. надають спец допуск фіздиспансера а також нотаріально завірений дозвіл від батьків),  протягом не менше трьох повних інінгів. Пітчери повинні мати українське громадянство. На протязі трьох інінгів його може замінити пітчер того ж віку. Невиконання цього пункту веде до штрафних санкцій згідно з Додатком  № 2, п.2 (розділ «Санкції по відношенню до команд»).    
Про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.