2018-04-17 18:40:47
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 06
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
м. Київ                                                                                                             17 квітня 2018 року
вул. Фролівська, 1/6  
Початок засідання – о 14.00 годині
 
Присутні: Голова СТК – Ленець І. А., Лизогубенко В. П., в режимі телефонної конференції Голова Колегії Суддів Профатілов С. С..
Запрошений: Відповідальний секретар ФБСУ – Тодоренко В. П..
 
Ленець І. А. – При обговоренні присутні всі члени СТК, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.                                                      
Слухали: пропозицію Голови СТК – Ленця І. А., який  запропонував обрати секретарем засідання Тодоренка В. П..
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Тодоренко В. П..
Слухали: Ленець І. А., який запропонував наступний порядок денний:
  1. Про затвердження системи розіграшу та термінів чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б».
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.
 
ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили:
По-перше, всі команди розподіляються на три групи по три команди:
«Західна група»:
"Вест Сайд" (м. Рівне);
"РОК ДЮСШ «Колос»-Західний Вогонь-II" (м. Рівне);
"East Side" (Донецька обл.).

«Південна група»:
"Бомберс" (Дніпропетровська обл.);
"Десант" (Миколаївська обл.);
"Дельфіни" (м. Чорноморськ).

«Північно-Східна група»:
"Ворони" (м. Суми);
"Poltava Wild Hogs" (Полтавська обл.);
"East Vikings" (м. Харків).

Затвердити систему розіграшу проведення ігор чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» - в кожній групі команди грають два кола між собою – 8 ігор, переможці груп (1 місце) виходять до фінальної частини (фінал 4-х);
Команди які зайняли (2 місце) в групах між собою розігрують переможця, який виходить до фінальної частини (фінал 4-х), команди, які посіли 2-3 місце в цій групі відповідно до загальної таблиці займають 5-6 місця;
Переможці груп та команда яка виборола право грати у фінальній четвірці (фінал 4-х) розігрують між собою з 1 по 4 місця. Команди, які зайняли у своїх групах 3 місце розігрують  між собою з 7 по 9 місця.
 
*При цьому варіанті 7, 8, 9 місце грають 10 ігор; 1, 2, 3 місце переможці груп грають 11 ігор; команда яка виборола право грати у фіналі 4-х грає 13 ігор;
По-друге, затвердити терміни, місце проведення та систему розіграшу проведення ігор чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» в  
«Північно-Східній групі»  -  формат ігор «роз’їзна система»:
 
1. «Ворони» (м. Суми);
2. «East vikings» (м. Харків);
3. «Poltava Wild Hogs» (Полтавська обл.).
                                                                
Перше коло
1 тур (12-13.05.2018 року)
«Ворони» - «Poltava Wild Hogs»

2 тур (02-03.06.2018 року)
«East vikings» - «Ворони»

3 тур (23-24.06.2018 року)
«Ворони» - «East vikings»
                                                                    
Друге коло
4 тур (07-08.07.2018 року)
«East vikings» - «Poltava Wild Hogs»

5 тур (14-15.07.2018 року)
«Poltava Wild Hogs» - «Ворони»

6 тур (04-05.08.2018 року)
«Poltava Wild Hogs» - «East vikings».

В «Південній групі» -  формат ігор «роз’їзна система»:
                                                   
1. "Бомберс" (Дніпропетровська обл.);
2. "Десант" (Миколаївська обл.);
3. "Дельфіни" (м. Чорноморськ).
                                                                 
Перше коло
1 тур (02-03.06.2018 року)
"Дельфіни" - "Бомберс"

2 тур (16-17.06.2018 року)
"Дельфіни" - "Десант"  

3 тур (30.06.2018 року)
"Десант" - "Бомберс"
                                                                  
Друге коло
4 тур (21-22.07.2018 року)
"Бомберс" - "Десант"

5 тур (28-29.07.2018 року)
"Десант" - "Дельфіни"  

6 тур (04-05.08.2018 року)
"Бомберс" - "Дельфіни".  
 
В «Західній групі» -  формат ігор «роз’їзна система»:
 
1. "Вест Сайд" (м. Рівне);
2 "РОК ДЮСШ «Колос»-Західний Вогонь-II" (м. Рівне);
3 "East Side" (Донецька обл.).
 
Перше коло
1 тур (12.05.2018 року)
"Вест Сайд" - "East Side"

2 тур (13.05.2018 року)
"East Side"  - "РОК ДЮСШ «Колос»-Західний Вогонь-II"   

3 тур (02-03.06.2018 року)
"Вест Сайд" - "РОК ДЮСШ «Колос»-Західний Вогонь-II"   

Друге коло
4 тур (16.06.2018 року)
"РОК ДЮСШ «Колос»-Західний Вогонь-II"  - "East Side"

5 тур (17.06.2018 року)
"East Side""Вест Сайд"  

6 тур (30.06.-01.07.2018 року)
"РОК ДЮСШ «Колос»-Західний Вогонь-II"  - "Вест Сайд".  

По-третє, визначення місця та термінів проведення ігор за 7-9 місце, за вихід до фіналу 4-х та фінальних ігор за 1-4 місця буде визначено пізніше;
По-четверте, про рішення СТК ФБСУ проінформувати керівників команд-учасниць, також інформацію розмістити на сайті ФБСУ.