2017-05-07 13:39:59
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 07
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
м. Київ                                                                                                             07 травня 2017 року
вул. Фролівська, 1/6  
Початок засідання – о 11.00 годині
Присутні: Голова СТК-Ленець І. А., в режимі телефонної конференції:          Лизогубенко В.П., Голова Колегії Суддів Профатілов С. С..
Запрошений: Відповідальний секретар ФБСУ – Тодоренко В. П..
Ленець І. А. – При обговоренні присутні всі члени СТК, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.                                                      
Слухали: пропозицію Голови СТК – Ленця І. А., який  запропонував обрати секретарем засідання Тодоренка В. П..
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Тодоренко В. П..
Слухали: Ленець І. А., який запропонував наступний порядок денний:
1. Про внесення змін в Розклад змагань чемпіонату України з бейсболу серед юнаків в сезоні 2017 року.
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.
ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: Затвердити зміни до розкладу змагань чемпіонату України з бейсболу серед юнаків в сезоні 2017 року. Інформацію донести до керівників команд-учасниць. Розклад змагань розмістити на сайті ФБСУ:            
                                                          
РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ
чемпіонату України з бейсболу серед юнаків (U12)
 
                         Група «А»                                                               Група «Б»
1. Збірна команда Рівненської області;                                    1. Збірна команда м. Києва - 1;
2. IV - за жеребом;                                                                   2. Збірна команда м. Кропивницький;
3. V - за жеребом;;                                                                   3. VI - за жеребом;
4. VIII - за жеребом;                                                                 4. VII -  за жеребом;
5. IX -  за жеребом;

09.05.2017 року
09.00 – (I – IX);
11.15 – (V –  VIII);
13.30 – Збірна команда Рівненської області -  IV;
15.45 – Збірна команда м. Києва - 1 - VII;
18.00 – Збірна команда м. Кропивницький - VI;
*IV - «дабл-хедр»

10.05.2017 року
09.00  – Збірна команда м. Києва – 1 - Збірна команда м. Кропивницький;
11.15 – (VI – VII);
13.30 – (IVV);
15.45  – Збірна команда Рівненської області – VIII;
18.00 – (IX – V) ;
*V - «дабл-хедр»

11.05.2017 року
09.00 – (VIII – IV);
11.15 – V - Збірна команда Рівненської області;
13.30 – (VIII – IX);
15.45 – VI – Збірна команда м. Києва - 1;
18.00 – VII – Збірна команда м. Кропивницький;
*VIII - «дабл-хедр»

12.05.2017 року
09.00 – IX  – Збірна команда Рівненської області;
11.15 – IV А -  IV Б (Гра за 7 – 8 місця);
13.30 – III А – III Б (Гра за 5 – 6 місця);
15.45 – II А – II Б (Гра за 3 – 4 місця);
18.00 – I А – I Б (Гра за 1 – 2 місця)
*IX та Збірна команда Рівненської області - «дабл-хедр»
 
*Команди (№ 4,5,6,7,8,9) – тягнуть жереб.