2020-02-28 18:58:24
З 26 по 28 лютого 2020 року в м. Києві (Пуща-Водиця) відбулися фінальні ігри Шкільної бейсбольної Ліги України у закритих приміщеннях, під патронатом Президента Федерації бейсболу та софтболу України Ніколаєнко А. І. В цьому році формат Шкільної Ліги змінився - в змаганнях прийняло участь вісім команд: НВК № 19 (м. Рівне (2)), ЗОШ № 111 (Київська обл.), ЗОШ № 35 (м. Кропивницький), ЗОШ № 110 (м. Одеса), ЗОШ № 32 (м. Миколаїв), ЗОШ № 332 (м. Київ), ЗОШ № 8 (м. Рівне (1)), Оброщинська ЗОШ (Львівська обл.). Команди були розподілені на дві групи. В перші два дні змагань по коловій системі, команди розіграли місця в групах, в другий-третій день зіграли стикові ігри, в яких розіграли місця з першого по восьме. Всі учасники змагань отримали грамоти, медалі, дипломи та подарунки від Федерації бейсболу та софтболу України, кращі гравці турніру отримали індивідуальні кубки.
Група "А"
№ | Команди | 1 | 2 | 3 | 4 | О | М |
1. | ЗОШ № 111 Київська обл. |
Х | 13-25 1 |
21-22 1 |
13-24 1 |
3 | IV |
2. | ЗОШ № 332 м. Київ |
25-13 2 |
Х | 20-3 2 |
25-9 2 |
6 | I |
3. | ЗОШ № 110 м. Одеса |
22-21 2 |
3-20 1 |
Х | 14-25 1 |
4 | III |
4. | НВК № 19 м. Рівне-2 |
24-13 2 |
9-25 1 |
25-14 2 |
Х | 5 | II |
Група "Б"
№ | Команди | 1 | 2 | 3 | 4 | О | М |
1. | ЗОШ № 8 м. Рівне-1 |
Х | 11-15 1 |
25-6 2 |
16-2 2 |
5 | II |
2. | ЗОШ № 35 м. Кропивницький |
15-11 2 |
Х | 20-7 2 |
25-6 2 |
6 | I |
3. | ЗОШ № 32 м. Миколаїв |
6-25 1 |
7-20 1 |
Х | 11-24 1 |
3 | IV |
4. | Оброщинська ЗОШ Львівська обл. |
2-16 1 |
6-25 1 |
24-11 2 |
Х | 4 | III |
Півфінальні ігри
м. Київ - м. Рівне - 1
10 - 9
м. Рівне-2 - м. Кропивницький
9 - 23
м. Одеса – м. Миколаїв
18 - 10
Київська обл. – Львівська обл.
19 - 15
Гра за 7 - 8 місце
м. Миколаїв – Львівська обл.
12 - 23
Гра за 5 - 6 місце
м. Одеса – Київська обл.
17 - 20
Гра за 3 - 4 місце
м. Рівне - 1 – м. Рівне - 2
20 - 11
Фінал
м. Київ – м. Кропивницький
11 - 8
м. Київ - м. Рівне - 1
10 - 9
м. Рівне-2 - м. Кропивницький
9 - 23
м. Одеса – м. Миколаїв
18 - 10
Київська обл. – Львівська обл.
19 - 15
Гра за 7 - 8 місце
м. Миколаїв – Львівська обл.
12 - 23
Гра за 5 - 6 місце
м. Одеса – Київська обл.
17 - 20
Гра за 3 - 4 місце
м. Рівне - 1 – м. Рівне - 2
20 - 11
Фінал
м. Київ – м. Кропивницький
11 - 8
Турнірне положення
1. ЗОШ № 332 (м. Київ)
2. ЗОШ № 35 (м. Кропивницький)
3. ЗОШ № 8 (м. Рівне (1))
4. НВК № 19 (м. Рівне (2))
5. ЗОШ № 111 Київська обл.
6. ЗОШ № 110 (м. Одеса)
7. Оброщинська ЗОШ (Львівська обл.)
8. ЗОШ № 32 (м. Миколаїв)
2. ЗОШ № 35 (м. Кропивницький)
3. ЗОШ № 8 (м. Рівне (1))
4. НВК № 19 (м. Рівне (2))
5. ЗОШ № 111 Київська обл.
6. ЗОШ № 110 (м. Одеса)
7. Оброщинська ЗОШ (Львівська обл.)
8. ЗОШ № 32 (м. Миколаїв)
Кращі гравці турніру
Кращий відбиваючий турніру: Линник Лев (ЗОШ № 332 м. Київ)
Кращий захисник турніру: Новак Андрій (ЗОШ № 8 м. Рівне)
MVP турніру: Паталаха Михайло (ЗОШ № 35 м. Кропивницький)
Кращий захисник турніру: Новак Андрій (ЗОШ № 8 м. Рівне)
MVP турніру: Паталаха Михайло (ЗОШ № 35 м. Кропивницький)