2019-05-07 17:42:41
Розклад змагань чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга, Дивізіон «Б» на 2019 рік:
 
Західна група (Перше коло)команди грають по дві гри у турі:
                                       
1. "Соколи-ОДЮСШ "Спартак" (м. Чернівці);
2. "Вест Сайд" (м. Рівне);
3. "East Side" (Донецька обл.);
4.  Збірна команда Київської обл.;
 
I тур 11-12.05.2019 року
Збірна команда Київської обл. - "Вест Сайд"
"Соколи-ОДЮСШ "Спартак" - "East Side"

II тур 18-19.05.2019 року
"Вест Сайд"  -  "East Side"
Збірна команда Київської обл. - "Соколи-ОДЮСШ "Спартак"

III тур 15-16.06.2019 року
"Соколи-ОДЮСШ "Спартак" -  "Вест Сайд"
"East Side" - Збірна команда Київської обл.
 

Північно-Східна група (Перше коло)команди грають по дві гри у турі:
 
1. "Ворони" (м. Суми);
2. "East Vikings" ХОО ФСТ "Спартак" (м. Харків);
3. "Бомберс" (Дніпропетровська обл.);
4. "Poltava Wild Hogs" (Полтавська обл.).
 
І тур
(11-12 травня 2019 року) м. Суми


11 травня 2019 року
"Ворони"   - "Poltava Wild Hogs"
"East Vikings"  - "Бомберс"

12 травня 2019 року
"Бомберс" - "East Vikings"
"Poltava Wild Hogs" - "Ворони"
 
ІІ тур
 
(18-19 травня 2019 року) м. Суми (18-19 травня 2019 року) м. Дніпро

18 травня 2019 року
"East Vikings"   - "Ворони"

18 травня 2019 року
"Бомберс" - "Poltava Wild Hogs"

19 травня 2019 року
"Ворони" - "East Vikings"

19 травня 2019 року
"Poltava Wild Hogs" - "Бомберс"
 
ІІІ тур
 
(8-9 червня 2019 року) м. Дніпро (8-9 червня 2019 року) м. Полтава

08 червня 2019 року
"Бомберс"   - "Ворони"

08 червня 2019 року
"Poltava Wild Hogs" - "East Vikings"

09 червня 2019 року
"Ворони" - "Бомберс"

09 червня 2019 року
"East Vikings" - "Poltava Wild Hogs
 

Південна група (Перше та Друге коло)команди грають по три гри у турі:
 
1. "Дельфіни" (м. Чорноморськ);
2. "Десант" (м. Миколаїв);
3. "Одеські моряки" (м. Одеса).
 
Перше коло
 
I тур 11-12.05.2019 року
"Дельфіни" - "Десант"

II тур 08-09.06.2019 року
"Одеські моряки" - "Десант"
 
III тур 15-16.06.2019 року
"Дельфіни" - "Одеські моряки"
 
Друге коло
 
IV тур13-14.07.2019 року
"Одеські моряки" - "Дельфіни"

V тур 20-21.07.2019 року
"Десант" - "Одеські моряки"

VI тур 27-28.07.2019 року
"Десант" - "Дельфіни"